bugün

alayı tırto, alayı tirrik tipler tarafından verilen ilanlardır. bir kaçı hariç hemen hepsi kolpacıdır.

köpek edinmek istiyorsun, barınak da yok memleketinde mesela, açıyorsun sahibinden com'u. her ilanda gördüğünüz klişe ifade şu:

Hiçbir şekilde aşı mama parası altında para talep edilmeyecektir. Lütfen yavruların bakımını yapabilecek kişiler irtibata geçerse sevinirim.
aşı, mama vb. türden masraflar için de hiçbir şekilde ücret talep etmeyeceğim.

sonra arıyorsun adamı, hoşdu beşdi dedikten sonra "yalnız bi şey var benim bu köpek için bağğzı masraflarım oldu. mesela doğum, kafes falan. onları karşılamam lazım. köpek için 450 tl istiyorum.

be amın feryadı estaban kardeşim niye bunu ilana yazmıyorsun? hem kendi vaktinden çalıyorsun hem de benim vaktimden? nasıl bir yarrrrrak kafalılık seninki? 2 rekat insan olmayı denese kapçık ağızlı hayvan tüccarı.
herhangi bir pet shop'tan daha da pahalıya fiyat çeken dallamaların ilan verdiği bölüm. ilan açıklamasında da kıçlarını yırtıyorlar, yeminle para istemeyeceğim, yok şöyle ev bulsun yok böyle seviyorum. aradığına arayacağına pişman ederler adamı. hayır ben gerçekten evcil hayvanımı sahiplendirmek istesem buraya ilan veririm ama bu şerefsizler yüzünden kirleniyor site.
Bir kuş almaya niyetlendim, eskiden vardı kaçmıştı son zmanlarda depreşti. Sahibindene baktım gönüllü sahiplendirme oo süper dedim, hem para vermem hemde kuşun ilgilencek bir sahibi olur.
Meğer o öyle olmuyomus adam " kafesiyle birlikte tamamen ücretsiz sahiplendirilecektir" yazdığı ilandaki kuşa 225 tl fiyat çekti.
bre hayvandan devşirmenin oğlusunun piçi insan gibi yaz o zaman ilana niye benim vaktimi çalıyorsun. Gidip petshoptan alsam daha ucuz.
güncel Önemli Başlıklar