1. 1.
    gerçekten mütiş. uzun yıllar özenle korunmuş sanırım, zira geçen yıllar kendisinden hiçbir şey eksiltmemiş. fabrikadan çıktığı gibi duruyor.

çoğunluk için bir anlam ifade etmeyebilir belki ama, biz orta yaş üzeri otomobil meraklılarının ilgisini çekeceğine eminim.

çok iyi bence.

https://www.sahibinden.co...sina-ilac-606315654/detay
    ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  2. 2.
    orta yaş bir insan olarak çok da ilgimi çekmemiş otomobil. ayrıca direksiyonu ve jantları orijinal değil. klasik otomobillerde tüm parçaların fabrika çıkış versiyonlarının korunması hayati önemdedir. bu detaylar bile arabayı standartlaştırmaya yeter.

edit: orijinal direksiyon simidi ve jantları korunmuş. açıklamada mevcutmuş. ne kadar ilgimi çekmediyse okumamışım. 87-88 doğan modelleri makam otomobili olarak özel seri üretimdir. yanlış bilmiyorsam arka koltuklarda kol dayama falan var. 85 şahin kullandım senelerce. benim arabam da hiç lpg bağlanmamış sadece benzinde kullanılmıştı. çaldı p.zevenkler. o yüzden bu kasayı görünce sinirleniyorum.
    1 ... serdarsl06
  3. 3.
    Bu kadar uğraşıp sıfırdan araba toplasam i10 fiyatına mı satarım. Gider bir mustang toplarım. Satmam da, kendim binerim hatta. Aslında iyi de fikir ha...
    1 -3 ... fotojenikprens
  4. 4.
    ilan detayı dikkatli okunursa aracın orijinal direksiyon simidi, aynaları ve jantlarının alıcıya teslim edileceği ibaresini görmek mümkün.
    1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  5. 5.
    değil 64 bin 14 bin verirsem siksinler.

manyaklık amk!
    ... iplerini koparan kukla