1. 1.
  haburda 11 gündür tatbikattayız.
  başbakan: savaş yok.
  sanırım bi sıkıntı var.
  gidemiyoruz.

  neyse zamlardan, pardon fiyat güncellemelerinden sonra gideriz.

  önemli not: 5000 mhp' li gidiş için hazırmış. ota çöpe dantelli kefen giyen akp' lileri göremiyoruz. nerdelerki.
  4 -2 ... eratosthenes
 2. 1.
  içi boş bal kabağından çıkan ses.
  1 -1 ... baksensizdeiyiyim
 3. 2.
  1992 de 500 mhp li gidip aslanlar gibi karabağda savaşmıştır...

  bükülen cahil, neyin ne olduğunu bilmeden atıp tutma, hötü bilmem ama sana götünü çok pis gösterirler...

  cahillik yapmadan önce bir google amcana git sor,

  -rüzgar birliği neymiş?
  -yusuf ziya arpacık kimmiş?
  -92 den 94 e kadar karabağda çarpışan 500 ülkücü neymiş?
  -karabağdan sonra kerküğe gidip türkmenleri örgütleyen kimmiş?

  sonra gel burda öt..
  1 -1 ... puhu
 4. 3.
  e kefeni ile çıkanlar nerede?
  e hani savaş (desteklediğim için değil söyledikleri için)

  ben size olacağı söyleyeyim. ayrılıp biz devletiz dedikleri an.

  hemen israil tanıyacak,
  ardından amerika atarlanacak sonra seve seve tanıyacak.
  avrupa dünden razı hemen tanıyacak
  biraz rusya bekletir ama o da 3 gün içinde tanıyacak.
  iran savaş çığlıkları atacak
  türkiye sınır kapatıp laf edecek ama seve seve tanıyacak.

  sonuç olarak türkiye bir gece ansızın gelebiliriz dediği yere artık komşu ülke muamelesi yapacak. başımızdakiler ve dünya konjonktürü bunu göstermektedir. arkadaşlar bu başımızdakilerin salladığı kadar büyük bir devlet değiliz. hatta 3. dünya ülkesiyiz. asla gelişmedik, asla ilerlemedik. bu sebeple de artık bitti. bırakın maval okumayı. bırakın bir gece ansızın geliriz demeyi, bırakın milliyetçilik naraları atmayı. sen atsan ne olacak. senin misak-ı milli sınırlarını kendin değil büyük devletler çiziyor.

  sen din kitap allah derken, bilime ve sanayiye yatırım yapan, küresel ekonomi de ilerleyen ve güçlenen devletler var. sen osurursam oruç bozulur mu diye milyon tane program yaparken, sen bilime önem vermeyip, sen eğitime önem vermeyip sen ki sen! atatürk'ün çizdiği muassır medeniyetler seviyesi mottosunu yerle bir ederken ses etmeyen sen sus!

  özellikle mhp'li o 5000 kişiye diyorum. senin ata'na ayyaş dedi, senin partini yerden yere vurdu. partinin başındaki adamı kendine köle yaptı sen sus önce! senin konuşma hakkın o evet oyunu verdiğin gün bitti.

  şimdi misak-ı milli, milliyetçilik damarları ile hareket etme. sen evet oyu verdiğin gün vatan haini oldun! sen o oyu verirken vatana ihanet ettin. şimdi otur ve acını yaşa. sen ve senin gibiler yüzünden bu haldeyiz.
  2 ... i am lucifer
 5. 4.
  " bana bir koca lazım, o da bu gece lazım " ı hatırlatandır.
  1 ... teflon
 6. 5.
  "acele işe şeytan karışır" atasözü sebebi ile acele etmediğimiz gelme eylemidir. biliyorsunuz bizim devletimiz örf ve ananeler üzerinden yönetilen bir sisteme sahip. öyle devlet ciddiyet imiş dış politika imiş uluslar arası ilişkiler imiş siyaset adabı imiş üslup adabı imiş bunların hiçbir önemi yok. terör saldırısına uğrarsak lanet ederek ve kınayarak bertaraf ediyoruz. dış politikayı da atasözleri ve özlü sözler üzerinden yürütüyoruz. arada pek çok kez aldatılıyoruz/aldanıyoruz ama elhamdülillah duble yollarımız, 3.köprü ve 3.hava alanımız üstüne avrasya tünelimiz var.

  sabah sabah niye kafa açıyor bu gebeş demeyin oturun konuşun 3-5 tanesi ile şu yukarıda yazılı olanları duymazsanız gelin gibson kardeşiniz burada tükürün suratına * doksanlarda ekonomik krizler vardı kabul enflasyon vardı gerçi bugünde var sadece dillendirilmiyor siyasiler enteresan söylemler yapardı falan ancak hiçbir zaman türkiye cumhuriyeti devleti bugünkü gibi durumlara düşmemişti. ırak gibi ne idüğü belirsiz bir devlet bile ciddiye almıyor artık bizi çünkü söylenen şeyler kahvehane ağzı ile söylenen şeyler dış ülkelerin hiçbirisi ciddiye almıyor bizi. cumhurbaşkanı akıllı olun dağıtırız diyor başbakan ne savaşı kardeşim yok öyle şeyler diyor bilmem ne bakanı çıkıp hazırlanıyoruz operasyon yapabiliriz diyor bir diğer bakan saçmalamayın öyle şey olur mu diyor.

  kimin sözüne itimat edeceğiz lan biz ? daha kendi vatandaşı siyasilerinin sözlerine inanamazken dışarıdaki adamlar neyine inansın ciddiye alsın. bugün kavga ettiğimiz adam 1 ay önce ankarada ağırlandı devlet protokolü ile. esad esed olmadan 1 ay önce ailecek tatil yapıldı. pkk terör örgütü ilan edilsin diye tüm dünyaya haykırıyoruz ama 2 sene önce pkk ile osloya gittik beraber. feto iade edilsin diye abd ye kızıyorlar 4 sene önce hoca efendi diyorlardı..
  9 -1 ... mel mel bakan gibson