bugün

köy çakallarının yaptığı eylem.
Rakibin mert olacak ama bu şerefsiz üçüncülerde zerresi yok.

görsel
görsel
1998 de hükmen trabzon kazandı fenerbahçe değil.

Yalan söylemekte üzerlerine yok bunların. Tinerci değil mi işte?

https://www.macanilari.co...199719988608&cmd=tumu
ben sözlük yönetimi olsaydım, 'karı kılıklı' gibi cinsiyetçi sözler kullanan, kendisini başka hiçbir sözle ifade edemeyecek kadar aciz olan varlıkları sözlükten silktir ederdim. işte.
3 5 çakmak kafa yarabilir. 1 tanesi bile yarabilir. sayısının ne önemi var anlamış değilim...
2,5 senelik beşiktaş takımının yaptığıdır. başkanlarının süt kupasi dediği kupa için. maç başladığı anda pepe'nin rüzgardan kendini yere atması, talisca çingenesinin aynı şekilde, hiçbir temas olmadan kendini yerlere atması ve daha niceleri. tamam alın şu kupayı abicim. fazla oynadınız bir kupa için. hani efendisiniz ya siz, ağırabisiniz ya size yakışmaz. sizin en efendinizi sallandırır bu takımın taraftarı kodumun naftalin kokan piçleri sizi.
beşiktaş sahadan kaçmadı hakem içeri girmeye yönelmişken beşiktaş ta yöneldi.

fenerbahçe mertlik bilmez.

böyleleriyle maç yapmak bile zulümdür.

fenerbahçe 7 den 70 e herkesin iğrendiği bir takımdır.

kimse fb nin başarısını bile kutlamak istemiyor. sebep ortada.
görsel
Sahaya değil çakmak atmak peçete atmaya dahi hakkın yok, neyin kafası bu ya? Ne tür bi’ ruh hastasısınız acaba? Geri zekalılığınızı kabul etmek yerine, bjk korkup kaçtı muhabbeti yapıyorsunuz. Volkan bile geldi uyardı sakin olun noluyor falan diye. Hayır kendi evinizde oynanan maçta rakip 10 kişi kalmış tur atlamak size daha yakınken niye bu çirkeflik? Hadi abicim hadi ağlamayın.