1. 1.
    bir grup karı kılıklı eziğin işidir.

bugün finlandiyanın liginin en önemsiz maçına gidin sahaya daha fazlası atılıyordur. bu ne korkaklık arkadaş.

ben volkana kale arkasından madde yağarken ellerini havaya açıp yerinden kıpırdamadığı maçları bilirim. bakın sahaya 3,5 çakmak bir de toplasan 1,5 lira olan madeni para atıldı diye koca takım karı gibi maçtan kaçtı.

olacak iş değil. gidin bayanlar liginde oynayın.
    8 -9 ... forza antalyaspor
  2. 2.
    köy çakallarının yaptığı eylem.
    4 -3 ... true
  3. 3.
    Akıllara sahaya direk atılmasına rağmen kaçmayan volkan demirel’i getirmiştir.

Gerçi geçen maç şaşırttı o maçta volkan kesin birine dalardı neden sakindi acaba?
    ... forzaslan
  4. 4.
    Rakibin mert olacak ama bu şerefsiz üçüncülerde zerresi yok.

sahaya 3 5 çakmak atıldı diye maçtan kaçmak
    3 ... we did it
  5. 5.
    fenerbahçe
    1 -5 ... sportinggidon
  6. 6.
    1998 de hükmen trabzon kazandı fenerbahçe değil.

Yalan söylemekte üzerlerine yok bunların. Tinerci değil mi işte?

https://www.macanilari.co...199719988608&cmd=tumu
    5 -2 ... we did it
  7. 7.
    ben sözlük yönetimi olsaydım, 'karı kılıklı' gibi cinsiyetçi sözler kullanan, kendisini başka hiçbir sözle ifade edemeyecek kadar aciz olan varlıkları sözlükten silktir ederdim. işte.
    4 -3 ... cecen kizi
  8. 8.
    ben de sözlük yönetimi yerinde olsam kızlı mızlı nick alan harun abileri silktir ederdim.
    5 -4 ... forza antalyaspor
  9. 9.
    3 5 çakmak kafa yarabilir. 1 tanesi bile yarabilir. sayısının ne önemi var anlamış değilim...
    1 -1 ... aztaninmisunlu
  10. 10.
    2,5 senelik beşiktaş takımının yaptığıdır. başkanlarının süt kupasi dediği kupa için. maç başladığı anda pepe'nin rüzgardan kendini yere atması, talisca çingenesinin aynı şekilde, hiçbir temas olmadan kendini yerlere atması ve daha niceleri. tamam alın şu kupayı abicim. fazla oynadınız bir kupa için. hani efendisiniz ya siz, ağırabisiniz ya size yakışmaz. sizin en efendinizi sallandırır bu takımın taraftarı kodumun naftalin kokan piçleri sizi.
    3 -6 ... mistabrown