1. 1.
  bir kere başlıktan bir bok anlaşılmıyor. ben entariye okuyunca anladım.
  artı sago ve kolera bunu yaptığını saklıyorlar mı merak ediyorum. sago zaten fars dili ve edebiyatı mezunu, bunları kullanması normal çünkü herkesten iyi biliyor. kötü olan ne bunda?
  yavuz sultan selim in dörtlüğünü kullanırken " lan acaba ben yazdım diye yutturabilir miyim" diye düşünmüyodur zaten. siz rahat olun..

  sago kastır!!
  5 -1 ... goruntuvarsesyok
 2. 2.
  Sagopa ve Kolera zaten nerdeyse tüm röportajlarında , alimlerden , söz yazarlardan , üstadlardan , ustalardan etkilendiklerini , onların hayatlarını okuyup , anlayıp , yorumladıklarını belirtmektedirler. Sözlükte başını alıp giden sagopa kajmer düşmanlığı böyle başlıkların açılmasına , entrylerin eksilenmesine yol açmaktadır. Kolaysa sen yaz denilip daha fazla uzatılmamalıdır. Çünkü malum şahıslar kendilerini kanıtlamışlardır.He Sen genel olarak böyle bişey yaptıklarını düşünüyorsan , verdiğin 2 örnek çok az dostum. Ben sana böyle 100 lerce söz getiririm şarkılarından , tabi hepsi çalıntı ya!
  (bkz: çamur at izi kalsın)
  4 ... pesimistyla
 3. 3.
  sapla samanı ayırmamakta ısrar edenlerin esinlenme olduğunu iddia ettikleri durumdur bu.
  buraya tutup gölge haramilerindeki yavuzun dizelerini koymadık görüyorsunuz ki, aslında o dizelerin kullanılması da saçmadır ama, çalma diyemeyiz. birebir aynı çünkü, ama başlıkta deklare edilenler, birebir kullanımlar değil, değiştirmelerdir. bu halleriyle esinlenme değil, araklama oluyorlar malesef.
  2 -2 ... maktul
 4. 4.
  boğulmaktan korkutugum denizin tahmininden derinim.
  (bkz: iki tanık)
  1 ... zell