bugün

ama sagopa müslmn tmm mı.
''gümrük ,ithali yasak eşya getirdiğim için beni şu an misafir ediyor birlikte iftar yapıyoruz.''

''birçok et yiyen çiçek,birçok biber türü tropikal bitki tohumu netten sipariş ettim,başıma bela oldu.gümrük yasasını okumadan sipariş etmeyin''

demiş twitter'dan sago. belliki ne olduğunu bilmediği bir şeyi sipariş etmiş. geçmiş olsun diyoruz kendisine.
--spoiler--
gümrük ;ithali yasak eşya getirdiğim için beni şu an misafir ediyor birlikte iftar yapıyoruz. birçok et yiyen çiçek,birçok biber türü tropikal bitki tohumu netten sipariş ettim,başıma bela oldu.gümrük yasasını okumadan sipariş etmeyin.
--spoiler--

demiş twitter dan sago. bilmediği bir şeyi sipariş ettiği için sadece göz altına alınmıştır tutuklanma gibi birşey söz konusu değildir. bilip bilmeden insanlara bok atmaya çalışmak ne kadar kolay.
Uyuşturucudan gözaltına alınan Sagopa Kajmer'den emniyette yapmasını beklediğim savunma: "Ottur günahı yoktur".
kargoyla uyuşturucu getiren rapperın yaşadığı durum silsilesi. be adam uyuşturucu çekecen madem niye ingiltereden kargoyla getittirirsin. amerikanın batı yakası zannetti ellaham. oldumu şimdi bu ne güzel haşhaş-ayran varken.
fethullah götü yalayan ulu rapçimiz "ot" ile mi yakalanmış..
vah vah..
farklı kokular tatmak isteyen sago nun başına gelmiştir. sagocum, et yiyen çiçeği napıcan evladım, gül, papatya neyine yetmiyor?
hep böyle dini, allahı, kitabı suistimal eden insanların göze battığı durumdur. diğerleri de yapıyor belki de ama en azından bu soytarı gibi allah dini kullanmıyorlar. 3 kelimesinden 2 sininki dini fetva vermek olmuyor.
O şarkıları hangi kafayla yazdığı belli olmuştur.