bugün

efendim yok boyle birsey. misak-i milli sinirlari icinde yasayan insanlar türk kabul edilir anladik ama ben saf türküm, cerkezi, kürdü, lazi, gürcüsü bunlar defolsun gitsin, ben türküm safkan türküm diyen bir adam %100 yaniliyor. hepimizin geninde mutlaka bir farklilik var arkadas kimse tamamen türk değil memlekette. ozaman bu savas niye ? neden irkcilik yapip birbirimizi kiriyoruz ? su sozlukte neden bu kadar kavga var. lütfen diyorum lütfen ama artik.
kısacası aptallıktır.

bunu düşünen bir hitler vardı oda toprak oldu gitti.
ırk yönünden üstün olduklarını iddia edenler bir avuç aptal, lüzumsuz, anlayış kıtlığı çeken zavallılardır.

sözlerin en hikmetlisi ne diyor:

"birbirinize üstünlüğünüz ne mal iledir ne soy iledir. birbirine üstünlüğünüz ancak takva iledir."
bir boka yaramaz iddadır. olsa ne olucak? diye sormak lazımdır. ayrıca; (bkz: padişah anaları)
kendi çapında eğlenen kişidir.
kürtle karışık değilse o türk, rahatlıkla iddia edebileceğidir.

(bkz: zenciyle karış kürtle karışma).
--spoiler--
hepimizin geninde mutlaka bir farklilik var arkadas kimse tamamen türk değil memlekette. ozaman bu savas niye ? neden irkcilik yapip birbirimizi kiriyoruz ? su sozlukte neden bu kadar kavga var. lütfen diyorum lütfen ama artik.
--spoiler--

sanki bütün bu olayları türkler yapıyor. sanki okulları yurtları otobüsleri türkler molotof yagmuruna tutuyor. iyi niyetli bir şey yazacaksanız dogru duzgun yazın. iki kere düşünün yetmiyosa 3 kere düşünün nasıl anlamlar taşıdığını yazdıgınız şeyin. bu ülkede taşkınlık yapanlar kürtlerdir. (pkk ve bdp sempatizanı olanlar!). o yüzden yalandan burda, kimse türk değil zaten ırkçılık yapma demiyceksin. sözlüğü de iyi bir oku ırkçılığı yapan kim? sürüyle kürt ve tırt ırkçıyı görebilirsin.
Yok devenin bale pabucudur.
Nerden biliyorsun lan 14. Yüzyılda başka bir yerden göçüp sonra türkleşmediğinizi ? Nerden biliyon ?
Günümüze kadar akraba evliliği ile mi gelmişler . işte imkansızı başarmak budur .
Dünya büyük iskender hatta ondan önce bile global olduğu için safkan ırk diye bir kavram yoktur.
Önemli olan kan safkanlığı değildir. Zihniyettir. Kanın türk kanı olsada zihniyetin başka bişeyse türk değilsindir zaten.
Nihal Atsız hanım şizofreni ilaçlarının etkisinden sıyrıldığı vakitlerde buna şöyle bir çözüm bulmuştu: 'En az 3 kuşaktır Türk olduğu bilinenler Türktür'

:D isisjeşwğeowlslw tutamadım kendimi
Şizofrenidir lan bu ülkede safkan diye birşey yok ne türk ne kürt ne ermeni ne de rum iddia ediyorum. Nedense ırkçılar dna analizinden kaçıyorlar madem türkçüdün dna analiz raporunu getir. 500 nesil bile saf kalmış olsan tek bir evlilik soyunu yarı yarıya ermeni, rum, kürt ve ya türk yapar bilimden kaçamazsın kardeş.