bugün

Tiamat ile evlendireceğimiz kabuklu fıstık.

Kurtulcaz ikisinden de.
atatürk'e hakaret eden türbanlı terörist.
o değilde hatun harbi sağlamdı ya. kara çarşafın altından bile belli oluyordu erik gibi olduğu. ah safiye ah.
videoyu geçen sene hepimiz görmüştük biliyorsunuz Safiye inci diyor ki Atatürk Türkiye'yi kurtarmadı Tayyip Erdoğan'ın nokta.. şeyi olamaz o lafı kullanmak istemiyorum Bir kere bu yaptığı ağır bir saygısızlıktır Efendim Atatürk'ü sevmeyebilirsin ve sevmeyen insanlara ben saygı duyarım ama ona hakaret edemezsin Çünkü Türkiye'yi o kurmuştur Anadolu'yu düşman işgalinden askeri dehası ile ve milleti Birlik içerisinde toplayıp kurtaran odur bunu sike sike kabul edeceksiniz Tamam sevmeyebilirsin Atatürk'ün laiklik anlayışına karşı çıktığın için sevmeyebilirsin yani dindar bir insan olduğun için bu bence normal bir şey Bir insan bir kişi sevmeyebilir ama saygı duymak zorunda bunu hem Kemalist arkadaşlar da kafalarına koymak zorunda hiçbir şeyin fanatizmi doğru değildir aynı zamanda Atatürk'ün fanatizmi de doğru değildir onu eleştirsin kendi dönemine göre tabi aynı zamanda desteklersinde Yani bir insanı ilahlaştırmamak gerekiyor tayyipçi arkadaşlar da Tayyip Erdoğan için yapıyor Bu arada ben Atatürk'ü seviyorum
görsel

--spoiler--
suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus!!!!!!!!!!..........
--spoiler--
bu elemana ne oldu acaba bir zamanlar sağlam gündeme oturmuştu...

kendisine sadece acıyorum... yazık...

Saygılar sunuyorum azizim...
Atatürk' e Tayyip' in şeyi bile olamaz diyen omurgasız. Ama sonra nasıl tutuklandı (kahkaha emojisi).
(img:#1931807)
güncel Önemli Başlıklar