1. 1.
  **
  safiye soyman ve faik ozturk ciftidir. sevgi pitirciklaridir. her an mutlu, her an sevgi fiskiran, pozitif enerji yayan bir cifttir.

  belki roldur, belki gercektir bilemem ama nazar degmesindir.

  (bkz: safiye faik cifti tarzi iliski yasamak)
  (bkz: safiye faik ciftine donusme esigindeki cift)
  2 -1 ... komsu kizi duriye
 2. 2.
  yeter artık amına koyayım tadındaki karı-koca...

  kendileri stv den nickelodeon a kadar her kanalda çıkarlar... çiftin dişi olanının aptallıkları dominant erkek tarafından ballandıra ballandıra anlatılır. kısacası dişi* bizzat erkeği* tarafından itin götüne sokulur.
  şimdi çifti tanıyalım başlığı altında, isimleri teker teker tanıtalım...

  ___ çifti tanıyalım ___

  1. safiye soyman: kendisine ait 8 albümü bulunmaktadır. son albümünde dinleyicilerinin ruhunu nirvanaya, arzularını orgazma ulaştırıp erkeğiyle* düet yapmıştır. ayrıca bir ara kendisi hakkında evinde izinsiz yabancı uyruklu bayan bulundurmaktan dolayı soruşturma açılmıştır.
  2. faik öztürk: aslen elazığlı, ankaralı gazinocu... türk telekom reklamlarındaki iğrenç esprileriyle ttnet i iptal ettirip smile adsl ye geçme nedenim olmuştur.*

  türk magazin dünyasına göre çiftin en önemli anısı; safiye soyman ın ldp parti binasını balıkçı zannetiği olay ve akabinde gelişen eylemler silsilesidir.
  1 ... rezervuariti
 3. 3.
  garip bir çift.
  ... belle
 4. 4.
  geleneksel türk tiyatrosundaki orta oyunu, karagöz ve hacivatın 21. yuzyılda günümüze uyarlamasıdır. mümkün mertebe her televizyon kanalına çıkmaya özen gösteren safiye, faik çifti önceden hazırlanmış üstünde ummalı bir titizlikle çalışılmış tex metinlerini canlı yayında doğaçlama şeklinde gelişen çoğu zaman safiyenin meseleyi yanlış anlayıp muzip anadolu adamı tiplemesi faiğin duruma mizahi bir şekilde müdahale etmesiyle parodi tadında son bulan tiyatral, doğaçlama oyunculuğun en iyi şekilde temsil edildiği anlamdırılamayan, tanımsız çift.
  ... oldummevlanagibi
 5. 16777215.
  Mutlu bir ilişki yaşamak isteyen herkesin örnek alması gereken çifttir.
  -1 ... bik bik
 6. 0.
  Çirkinlerdir. Evet, yüzlerine baktığınızda sempatik gibi görünüyorlar böyle eğlendirme çabaları falan ama insan zekası ile dalga geçiyorlar. Faik her bir şey anlatmaya başladığında sesi yükseliyor. Yani bu anlattıklarını daha önceden derliyor. Normal bir yakarış değil onunki. Dün zap yaparken tv8'deki stil mitil bi program var ya orada gördüm. Faik ağlıyordu. Acitasyon falan işte ya sallamayın böyle şeyleri. Sesi olmamasına rağmen şarkıcı olmuş faikte. Mesela.
  ... simdi banabi bak lan
 7. 1.
  Ulkemizin beyonce ve jay z'si. Hayranlikla izliyoruz adeta.
  4 ... i wanna fuck rihanna