1. 1.
  --spoiler--
  Diriliş Ertuğrul dizisinin 115. bölümünde tarihte de var olan Saadettin Köpek karakterinin Sivas’a geleceğini öğrenen Sivaslılar, 'Köpek’e pusu kurmak için hem telefonla arayarak hem de sosyal medya üzerinden Sivas Belediyesi'nden otobüs istedi.

  Taleplerin artması üzerine belediye yetkilileri sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. Açıklamada, “Kıymetli Yiğidolar. Diriliş dizisinin 115. bölümünde Saadettin Köpeğin Sivas Taşlıdere mevkiine geleceği ve pusu kurulması için vatandaşlarımızın Belediyemiz otobüsleri ile Taşlıdere’ye taşınacağı konusu doğru değildir. Çılgın Sivaslı Alpler. Lütfen senaryoya müdahale etmeyelim.” denildi.
  --spoiler--
  Atı olmayan demek ki otobüsle gidiyor. Yok muydu sultanımızı seven bir sivaslı alp o cengaverleri götürmeye. Bu ilgisizlik üzmüştür.
  7 ... sogeking
 2. 2.
  biri sivaslılara sadettin köpeğin yıllar önce öldürüldüğünü söylesin.
  1 ... hatake kakashi
 3. 3.
  Yürü be süvaslı, kim tutar seni.
  1 ... dalya rock yazar
 4. 4.
  vay aq vitaminsizleri dedirtir. allahım sen akıl fikir ver.
  2 ... melikbaybars
 5. 5.
  benim anlayamadığım bunlarin 2 miligramlik beyinle nasıl organize olabildiği.
  1 -1 ... ruh okuzu
 6. 6.
  Sadettin köpeğe olmaz köpek e olur. K harfi orada yumuşamaz. Çünkü isimdir. Lakap dir. Her neyse. Lütfen türkçeyi doğru kullanın.
  ... bluelifeman
 7. 7.
  bir dönem kurtlar vadisi pusu dizisinin fanatikleri, süleyman çakır'ın öldürülmesi üzerine adına mevlit okutup helva dağıtanları akla getirmiştir.

  https://www.haberler.com/...-kopek-e-10754560-haberi/
  ... kartalbey