bugün

yigitlerimizin, kumsallari are yo free are you sex, nidalariyla inletecegi durumdur.
- bu sene tatile nereye gidiyorsun abi
+ turist kızl eee antalya'ya.
- turist kızlar için mi geldiniz lan siz de?
+ yok ayol, ne kızı! adeleli çocuk, kime kızdın sen böyle?
+ yok abi biz ırkçı değiliz türk de olur yani.
+ yok abi biz cinsiyet ayrımcısı değiliz, turist erkek de olur yani.
dünyanın en güzel gitmek'idir.

şimdi birbirimizi kandırmayalım, hepimiz turist kızlar için antalya'ya gitmek erkekleriyiz.

ek olarak gitmek'in nedeni olan kızlar bir yana, rus kızlar bir yana diye olayı daha somut hale getirirsek, durum daha bir netlik kazanacaktır.

rus diyorum olm rus. dur bi da diyim. ruuus.

boy minimum 180, kilo 55-60, ela-mavi-yeşil göz, abartmıyorum 50 santim dikey düzlemde popo, portakaldan hallice yerçekimini sklemeyen göğüsler.

ya neye gidecektim amnkym. denize mi? evde yaparım ben suya tuz atıp.

bu arada hepiniz gelmeyin. oyarım. arz düşüyor o zaman.
+ yok abey, deep için geldik biz
- vay ipneler. deep erkeğe sulanmaz ama
+ sen bizi yanlış anladın abey, deep'le başka bi mevzumuz var. hepiniz gelmeyin, oyarım moyarım demiş. o konuda konuşacaz kendisiynen.
bulvar, tan ve şok gibi bilimum gazetelerde turist kızların türklere karşı duygularını okuyan anadolu'nun bağrından kopmuş yağız türk delikanlılarının yılın belli zamanlarında yaptıkları geçici göç.
(bkz: turk erkekleri cok rerorero)
libidonun azdığı yaz döneminde yapılan bastırma hareketi.
eğer duygusal bir insansanız, bunun bir sonraki aşaması rusya'ya gitmektir. şahsen ben 10 günde 3 farklı kıza aşık oldum. zor bir durum. rusya nasıl bir memleket amınakoyim? pardon soru cümlesi değildi aslında bu. vurgulamak için yani. hava durumunda şöyle vurguluyordu ben antalya'ya henüz girdiğimde radyoda :

"..şimdi yurtta bazı merkezlerde en yüksek hava sıcakları; ankara 29, istanbul 31, izmir 33, istanbul 31, bursa 30, istanbul 31, antalya 40, istanbul 31..."
Oldukça mantıklı eylemdir. Aksi takdirde giderim Muğla'ya, izmir'e.