bugün

görünce gözleri kanatan bir tribal enfeksiyondur.

bitti galiba bu tipler ne zamandır hiç görmüyorum.
bedenimizde boy kompleksi yaşayan en küçük organ... topuklu giyen kadın misali..
tiksinç, itici bişey. yapmayın beyler.
genelde piyanistlerde gördüğüm tırnak uzatma biçimi. sol elde ise akor basmakta kolaylık sağlıyormuş. ben onların yalancısıyım.
Ergenlikte yapılıp ardından 'sen keşmisin!' diye bir tutumla karşılaşılan bir eylem olabilir.
*
(bkz: sadece serçe parmağa oje sürmek)
serce parmağın boy kompleksi olduğunu düşünerek, boyunu diğer parmaklarının boyuna eşitlemeye çalışmaktır muhtemelen.
hala görüyorum böyle tipleri. bir bunlar bir de sadece enseyi uzatanlar. arkadaşım neden yapıyorsunuz bunu? biriniz açıklayın. hayır güzel falan da durmuyor. aksine oldukça kötü bir görüntü. şu hayatta en çok merak ettiğim üç şey şunlardır:
1. neden sadece serçe parmağın tırnağını uzatıyorsunuz?
2. neden sadece enseyi uzatıyorsunuz?
3. amacınız nedir kuzum sizin?
yeni arayışlar içinde olanların ya da gitar vb. aletlerle vakit geçirenlerin yaptığı şey ..
çok itici duran bir durum. bu tarz insanları pantolonlarından da tanıyabilirsiniz.
kürdan taşımaktan ve aramaktan yorulan bünyelerin doğal kürdanlarıdır.
burun ya da kulak karıştırmak için kullanılan en eski yöntemdir.
yemekten sonra diş karıştırmak içindir.
iğrençlikte sınır tanımamak.
not: gerçekten güzel oluyor lan! özellikle kürdan bulunamadığı zamanlarda bunu denemeyen yoktur heralde.
bazı makine teknisyenlerinin yaptığı bir şeydir.
boyayı kazımak için kullanırlar o tırnağı.
Kimi insanların cep telefonunun hafıza kartı kapakçığını açmak için kullandığı başarılı yöntemdir.
zaten çoğu kaba ve çirkin olan erkek elinin, birde orantısız tırnak boyuyla daha da çirkinleştirilmesi.
ne kadar reklam kokup, gereksizlik olsada lise çağımda zırt pırt yaptığım eylemdir. neden yaptığımı bilmezdim. fakat yapmaya devam ederdim. meğersem reklam kokutuyormuşum. vay anasını...
bayan kuaföründe çalışan, ensesindeki saçları farklı bir renge boyayıp, favori bölgesini uzatıp jöleyle yanaklara yapıştıran, perçemlerini perma yapıp alın üzerine düşüren kayıp gençlik var ya, hani hafiften kırıklaşmaya başlayan, işte onların olmazsa olmazıdır. saçınıza fön çekmek üzere koltuğa oturmuş, savunmasız beklerken, o olabildiğne uzatılmış serçe parmağın tırnağının kafa derinize sürtmesi ile irkilmeyen bayan var mı aramızda? neymiş, saçı ayırmak kolay oluyormuş.

tiksinirsin, bişey diyemezsin gencin kendine güveni kaybolmasın hayata küsüp başka saçmalıklara gark olmasın diye. göz o tırnağa takılır, lan acaba götünümü kaşıyo o tırnakla, kulağını mı karıştırıyo, sararmış da, nerelere soktu ki? fön makinesinin altında uçuşan saçlar, her seferinde kafaya batan o tırnak, bildiğin post modern kabus işte.
diğer parmaklarla eşit seviyeye getirmeye çalışmak.
her türlü paket açmaya yarıyor,
bizzat şahit oldum.
bazı ülkelerde burun kulak karıştırmak için uzatılmaktadır.
Bu uzatma işi ile ilgili her ne sebep gösterilirse gösterilsin parmağın ergonomik yapısı ile tırnağın uzunluğunun mükemmel bir şekilde birleştirilerek hadi hayırlı tıraşlar misali, başarılı bir burun karıştırma operasyonuna girmek için yapıldığı görülen bir davranış.
genel olarak bir amacı olmayan,ama bilardocuların atıs esnasında dikkati ellerine cekmek icin yaptıgı eylem.
bağlama çalanlarda sık gördüğüm bir davranış.
bunlar reklam kokan hareketler. *
güncel Önemli Başlıklar