bugün

en başta + - 18 ibaresini koyarak herkese açık bir konu olduğu vurgusunu es geçmek istemiyorum, zira hem başlık hem de başlığı açan yazar arasında paralellik kurulduğunda argo kelimelerin çok fazla kullanılacağı ön yargısının oluştuğunu biliyorum, böyle bir şey yok a.. koyim . herkes okuyabilir. başlığı açma gerekçelerimi elimden geldiğince minimalize edip kendimsel deneyimlerime dayanarak yapacam.

şimdi bu siktiğimin hayatında 3 günlük ömrümüz var, doğ oku çalış evlen çocuk bak arada seks yap...vs.. bir erkek için bu evrensel döngüyü aşabilmen ilk koşulu bence evlenmemek. çünkü evlendiğinde artık bir sorumluluk alanına girip o sorumluluk alanının biçimleştirici etkisine istemsizce uymak zorunda kalıyorsun. ne bok yaparsan karının haberi olacak, kafanın estiği gibi gezip tozamayacaksın, evde karının kaprislerini, adet günleri psikopatlıklarını çekeceksin... hadi itiraf et canım kardeşim eninde sonunda o köpek gibi sevip evlendiğin kadından nefret etmeye başlayacaksın, strese gireceksin... canım kardeşim ben sana daha rasyonel, daha meşakkatsiz bir paradigma ve bu paradigmanın akılda kalıcı ve en doğru olan mottosunu öneriyorum... ye,çalış,gez,toz....sik geç...

bak son cümleye dikkat; sik geç... demiş orada yazar. işte bu düsturu hayat felsefesi yaparsan inan bana daha mutlu olacaksın canım kardeşim, düşünsene tek bir bedenle yetinmeyip, ruhunu tek bir şeytana satmayacaksın... amına koyim hadi beni siklemiyorsun schopenhauer, nietzsche (burada bir itiraf,nietzsche yazarken z ve s nin yerini anımsamıyorum,googlelıyorum, bu seferde aynısını yaptım , bunun daha pratik bir yolu varsa paylaşın), neyse amına koyim bukowski bile neler demiş kadınlara dair...

kardeşim seks mutluluktur, bir kadına manevi teslimiyet mutsuzluktur...

aşık olma,sevme,sevilme,aşık etme,önemseme,önemsenilme.... seni sadece azdığında arasın,sende onu sadece azdığında ara... ikinizde boşaldıktan sonra defolup gitsin evine, sen boşaldıktan 1 sn sonra ne yaparsa yapsın, gidip istediğiyle birlikte olsun... taki diğer azışına kadar arayıp sorma,o azınca seni çaldırsın ya da mesaj atsın, sen dönersin sonra ona...
böyle ot gibi bir şeydir.
4 ncü paragraf yeterliydi.

doğru yapan erkektir, sanki.
olmayan erkektir. çoğumuz böyle desek de böyle olamıyoruz beyler, kendimizi kandırmayalım.
hayvandan farkı nedir?

birincisi yaşamanın amacı bu kadar basit olamaz.

ikincisi, 100 TL karşılığı satın alınan şey senin hayatının amacı ise, sen kendini sorgulamalısın.

üçüncüsü, seks harikadır, ama sevdiğin kadınla. o da zaten amaç olması gereksiz bir durumdur, karşılıklı istek vardır.

ne kadar boş, nasıl hayatlarınız var arkadaş? allah size dert vermiyor mu da büyümüyorsunuz?
sadece seks için yaşayan erkektir.

en doğrusunu yapıyordur, gerçekten helal olsun. destekliyorum. hayat onun karar onun, memnun olmayan defolur.
(bkz: abaza)
özet : hayvan gibi yaşa.
hayatı ve kadınları deneyimledikçe üstünde hem fikirlilik yaratacak bir yaşam tarzını benimsemiş erkektir.

gençler rahat olun, sonunda bu oluyorsunuz...
Beyinsiz yasama ornegi.
(bkz: Did you mean 31)
yaşamanın anlamını keşfetmiş, bonkör davranıp kendini kamusal alana hediye edip tek bir kadına bağlı kalıp sadece o kadını mutlu etmek yerine,bu zevkten diğer kadınlarda mahrum kalmamalı diyerek bir feda eylemi gerçekleştirmeyi tarihi bir sosyal sorumluluk projesi olarak benimsemiş ve bu benimseyişin paradigmasını sonuna kadar özümseyip aş,meşk,sevgi,bağlılık...gibi toplumsal norm ve dayatmaları elinin tersiyle yitip bir kadın ve bir erkek arasında yaşanabilecek en dürüst ve zevkli eylemin seks olduğunu bilincinin en derinlerine kazımış erkektir.

bu adamdan zarar gelmez,çünkü bu adamın misyonu bellidir,mottosu bellidir; siker geçerim....der

bu adam seni kendine aşık etmeye,sevdirmeye çalışmaz, olayı mekanik bir süreçmiş gibi algılar, işini görür, hadi eyvallah der çıkar gider, bir dahaki buluşmaya kadar sana mesaj atmaz,arayıp sormaz, ne zaman azar o zaman seni çaldırır,uygunsa gider yatarsın...

bu adamlar harbi adamlardır..
Senin ömrünü sikim denilesi adamlardir(Adam olmayan adamlar).
Bu erkek hayatın tadını çıkarmak için yaşar..
Eğer liseli değilse ağır mal olan erkektir. Defalarca da terk edilir.
Açılan Başlıklardan anlaşılan aynen budur.
Kuş beyinlidir. Uzak durulasıdır.
güncel Önemli Başlıklar