bugün

sadece kadın takip ettiğim için bu söyleme göre bu benim. ve bir kadın takip ettiğim için nirvanasındayım. sfsvsvs
bazıları da kız meslek lisesi benzeri takip listeleri dikkat çektiğinde "ne alakası var yaaa erkek de takip ediyorum!" demek için aralara erkek yazar serpiştirir. erkekler harun abi olabilir.

kurnaz görünmüyorsunuz haberiniz olsun. edebinizle avlanmaya çalışıyorum diyin.
ona göre linç edelim.
aha ben, ama erkek takip etmek biraz garip değil mi hatta erkeğin de beni takip etmesi?
şaka lan şaka sosyal bir deney yapiyorum da o yüzden sadece kadınları takip ediyorum tamamen bilimsel bir nedenle.
şaka şaka bu da değil, yokluktan hep malım ben o yüzden.
Bir de kimseyi takip etmeyen yazar vardir.
ortaokulda ve lisede erkeklerle futbol oynamak yerine kızlarla voleybol oynayan tiptir.
artık aralara erkek yazarlar da serpiştiriyorlar..

adamlar uyanalı çok oldu azizim..

ama olsundu yine de..
Rızkına koşan yazardır.
Tezgahtar yazardır. Hayırlı işler.
bu yazarlarında ss ile tek tek ifşa edilmeleri gerektir.
muhtemelen dişi yazarları artıya boğan kitlenin yarısını bu yazar grubu oluşturmaktadır.

arkadaşlar mesajı aldılar bence, hadi aslanlarım.
Kendini aşmış tiptir. Buralardan da kız düşürmeye çalışıyorsa helal olsun dedirtir. Ne bu azim mübarek.
sözlükte sadece kızları takip eden abazandır. sözlükte 1. nesilden 11. nesle kadar tüm kızları bilir. ayrıca facebook'ta ekler falan. evet.
abaza yazardır. sözlüğe meme düşürmek için gelmiştir. amlı memeli başlıklara kezban kezban yorumlar yazan kızların götünü kaldıran yazardır.