1. 1.
    zorunda kalmış mağdur bir yazar. 6-7 gündür sözlükte online olamadım. bir haftanın sonunda mesaj kutuma baktığımda karmaşadan başka bir şey yoktu. nickler ve bana iletilmek istenen mesajlar tam bir kaos hali ile mesaj kutumu işgal etmekteydi. işte bu yüzden bunu yapmak zorunda kaldım. normalde neredeyse tüm mesajlara cevap atan absolute zero bunu yapmak zorunda kaldı. nedenleri var elbette...

bakın ben sözlükte kimseyi erkek-kadın, zengin-fakir, ateist-dindar falan diye ayırmadım. Benim için sözlük ben ve diğerleri olarak ikiye ayrılır. her yazara gerektiği kadar yüz verdim ve her yazarın yazdıklarına bakmaya gayret ettim. güzel yazanların listesini çıkarttım ve eğer güzel yazdığına inandığım kişi bayan ise kendisine mesaj atarak motive etmeye çalıştım. atılan tüm mesajlara da jet hızıyla cevap vermeye çalıştım. cool ve serseri havamdan ödün vermeden yaptım bunu... ama bugün bir seçim yapmam gerekiyordu. bana bir haftalık süre zarfında mesaj atan 30-40 kişiye cevap atamazdım. sonuçta ben cevap attıktan sonra tekrar döneceklerdir... bilirsiniz işte. bir seçim yapmam gerekliydi evet... ben de sadece nickini bildiğim, beğendiğim kızlara cevap yazdım. diğer arkadaşlara da en kısa sürede cevap yazarım sanırım ama garantisi yok. önceliklerim farklıdır benim... sözlük için bile olsa önceliklerimi hep belli etmişimdir.

güzel kızları diğer yazarlarla aynı kefeye koymam söz konusu bile olamazdı zaten. kızlar güzel bir kere... onlarla yaptığım sohbetlerin tadı cidden başka bir şeyde yok. dediğim gibi güzel azizelerim... mesaj atmaktan çekinmeyin. Absolute zero'nuz yani Yabgunuz sizleri asla ama asla cevapsız bırakmaz!

freeze you later
    ... absolute zero
  2. 2.
    Daha henüz hiç mesaj gelmediği için dahil olup olmadığımı merak ettiğim başlıktır.
    1 ... ugurlubir13
  3. 3.
    gabriel garcia marquez'in "albaya mektup yok" kitabını hatırlatır.
    1 ... monk of monkmountain
  4. 4.
    Üstteki entrysiyle özgüveni fazla abartmış yazar beyanı.
    2 ... ojeli hatun
  5. 5.
    (bkz: Kendini Brad pitt sanan tipler)
    ... depression