1. 17.
  çünkü ülkesinde islam dini daha baskın olduğu için.
  ... solopat
 2. 16.
  okullarda zorla hristiyanlık yada başka bir inanç anlatılmadığından mütevellit hakarete uğrayan kişidir.
  1 ... son of zapetra
 3. 15.
  Çünkü bu ülkede insanlar islam dinine inanıyor ve problemlerin kokeninde yanlış inançlar yatıyor.

  Gerek aydin ilhiyatcilar gerek dinsiz düşünürler inanç elestirisini, kültür eleştirisini yapmak zorundadirlar.

  Batida bunlar cok evvel yapıldı ve simdi sıra bizlerde.
  1 ... kel insan
 4. 14.
  Troll mü değil mi bilmiyorum bilen varsa beri gelsin lakin bu adama sorsan kesin türkiye'nin yüzde doksanı müslüman diyecektir.

  Cevabı fiyata dahildir, kendi kendini göt edersin laleye de gerek kalmaz.
  ... magpie
 5. 13.
  lale islam dininde allahı simgeleyen bir simgedir. göt kelimesi ile yan yana böyle bir simgesel çiçek ismi kullanarak açılmış başlık.

  başlığın hakaret içeren kısmını saymazsak insan yaşadığı toplumun bir parçasıdır. toplumu oluşturan bireyler olduğu gibi bireyleri de toplum oluşturur. bu toplumda en fazla islam inancına sahip insanlar yaşadığı için eleştiriler de yine bu topluma göre şekilleniyor. bunun yanında kendilerine yapılacak bir musevilik ya da hristiyanlık eleştirisini zaten anlamayacaklardır. çünkü en başta kendi inancı hakkında fikir sahibi olmayan insanlar kendilerinden önce var olan diğer inançların bugünkü formlarını hiç araştırmamışlardır.

  örneğin tevrat okumaya başlayan bir insan, daha ilk birkaç cümleden sonra yıldızların dünyadan sonra yaratıldığı ayetiyle karşılaşır. bu cümleden sonra gerisinde ne yazdığının pek bir önemi kalmamaktadır. çünkü evren 13.8 milyar yıldır genişlemekte ve yıldızlar oluşturmakta ancak dünya yalnızca 4.5 milyar yıldır varlığını sürdürmektedir. adem' in 1080 yıl yaşamış olmasından bahsetmeye gerek kalmadan tevrat 16. ayette yalanlanıyor. ama islam inancına sahip insanlar için bu sürpriz değil çünkü bu kitaplar zaten değiştirilmiş olduğundan müslümanlara karşı tevrat ile ilgili bir eleştiri yapmak anlamsızdır.
  3 -1 ... nietzschenintorunu
 6. 12.
  iki yüzlülük.
  2 ... manik minyon
 7. 11.
  işine gelmiyor, ne yapsın.
  5 -2 ... billur tuz
 8. 10.
  Aynı konuda bilmem kaç bininci başlığı açan göt lalesinden makul bir tiptir.

  La Japonya'da mı yaşıyoruz ki şintoizmi eleştirelim? Üstelik şintoistlerin kimseye bir zararı yok. Dinimisss diyerek kimseye karışmıyor, bulaşmıyor, okullara zorunlu şintoizm dersi koymuyor, kamiler üzerinden politika yapıp, din sömürüsü ile malı götürmüyorlar.

  dininizi ileri sürerek her türlü faşistliği yapın, sonra neden dinimizi eleştiriyorsun diye tatava edin! Oldu canım..

  Dininizin eleştirilmesini istemiyorsanız, onu her bir andarozunuza alet etmekten vazgeçin hülen!
  7 ... rumeli71
 9. 9.
  göt lalesi diyerek bize ahlakını gösteren tipik bir islamcı beyanı, siz değilmisiniz, hristiyanlık yahudilik değiştirildi ve en son din islam diyen ? niye hristiyanlık yahudilk eleştirilsin zaten size göre bozuk, kaldı ki üçü de sümerin mitlerinden oluşuyor teknik olarak, bu ülkede islamın uygulamaları ve baskısı olduğu için eleştiriliyor yoksa kimse bayılmıyor sizin arap adetlerinize...
  7 -1 ... husamettin cintonik
 10. 8.
  kainattaki işleyişi çözdüyseniz bu tiplerin gerekliliğini de çözmüşsünüzdür.

  mesela islam'ı bir insan vücuduna benzetirsek; bu ateistler bağışıklık sistemini güçlendiren birer virüsler. mesele şurada kopuyor; azı karar, çoğu zarar bu tiplerin.

  bu tipitipler bağışıklık sistemini destekliyorlar, çünkü bunların manipülasyonlarına maruz kalanlar dinini araştırıyor ve doğal olarak bilgi sahibi olup kuvvetleniyorlar. neticede islam kusursuz.
  2 -3 ... 11234567