bugün

olunuyor.
Sesini duymasa dahi ikili arasında canlı bir ileti (mail msj vs) alış verişi varsa mümkündür.
bi merak oluşur begenirsin araştırırsın sonra hoşlanırsın böyle eder devamı zannımca.
Eğer görülen fotoğraf retricayla çekilmişse tabiki de olunur..
tecrübeyle sabit. olunuyor arkadaşlar hiç olmazsa bi hoşlanıyosunuz ondan sonra zaten kalbiniz yapıyo yapıcağını.
en fazla hoşlanma olur.Aşk başka birşeydir.insan aşık olduğu kişinin sadcee görünüşüne aşık olmaz.Onun her şeyi ona aşık olma sebebinin bir parçasıdır.Sesi,kokusu,dokunuşu...
çok nadir bir durumdur. kişinin karakterine aşık olduğumuz için tavırlarını huylarını öğrenmek gerekiyor. ama tabiki aşkın nereden geleceği belli olmaz.
asosyal kişilik bozukluğu olan birisinden beklenebilir.
olunmaz.
bir yüz ne kadar güzel olursa olsun , güzel yüzün ardında çirkin çirkef bir kişilik varsa hiç bir önemi kalmaz o yüzün ve gözün. bir insanın güzelliği gözlerde başlar , gözlerin güzelliğide sevgi dolu karakterinde yatar , gözlerin duruşu değil nasıl baktığı ve neyi gördüğü önemlidir.ve nasıl bakıp neler gördüğünü görmekte ancak tanımak ve anlamaktan geçer.
yani bir insanı görüp sevmek ve ona aşık olmak kadar saçma birşey yoktur.bir insanı tanımadan , anlayıp dinlemeden , ortak şeyleri paylaşmadan ne sevebilirsin nede aşık olabilirsin.öncelikle beyinlerin uyuşması gerekir tenin değil. ete ve tene duyulan sevgiler hiç bir zaman kalıcı olamaz malesef.
boşuna dememişler "yüzü güzele kırk günde doyarsın huyu güzele kırk yılda doyamazsın" diye.
Olunmaz efenim ben onun sesine kalbine fikirlerine düşüncelerine hayranlık duyarken gözüm görmüyor kaşını gözünü ama başkasını aklıma getirmeyecek ve aklımı başımdan alacak kadar güzel her şeyiyle.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.