bugün

bu işte bir ibnelik olduğunun delilidir.
+ üzülme be abi hatun kabul etmedi diye, parlak oğlansın, o olmazsa başkası olur.
- haklısın asl... lan?!
Bir de şu boyut var (bkz: orta yaşlı teyzeler tarafından yakışıklı bulunmak)
(bkz: hayata dair çük burkan detaylar)
ya bebek yüzlüsündür, ya da ilgili erkeğin senin hakkında derin planları vardır.
sadece erkeklerin açık açık söylemesinde sakınca olmaması durumudur. kızlar erkeklerin şımarma gerekçesiyle açık açık söylememesidir.
sonra da vay efendim, neden tüm yakışıklılar gay ki... adamlara başka şans bırakmıyorsunuz arkadaş, kızların jetonu geç düştüğünden bütün yakışıklılar gay oluyor.
Samimiyetsiz bir şekilde söylenen sözdür .
Gerçekliği tartışılır . inanmamak lazım ...
inanmayın arkadaşım siz. eğer biri size bunu diyor ve bütün kızlar reddediyorsa kıllık arayın bu işte. muhtemelen arkadaşlarınız siz üzülmeyin diye diyor.
Başıma gelen ve artık sıkan olaydır.başlarda havalara girdim yalan yok ama sonradan korktuğum da bir gerçek.
bulunulan kişinin aslında tipsiz olduğuna delalettir.
dostun her zaman acı söylemediğini gösterir.
sadece degıl ama genel olarak bu tespıte kenan ımırzalıoglu uyabılır. Butun erkek arkadaslarım tapıyor bızde tık yok.
Erkeği gaza getiren bir durumdur yakışıklıyım haa deyip özgüvenin tavan yapması söz konusudur. Şahsen bana çok yakışıkısın pisagor01 sende ki tp bende olsa kız bırakmam piyasada diyen erkek arkadaşlarıma siktir git lan diye çıkışta bulunurum.