bugün

bizim makbul türk gençleri yeni muhabbetler buldu, kurdu. bunların yeni yetme tipli oğlanlarındaysa hala aynı muhabbet jessica geldi, o onla çıktı, bana bakar mı, akşam partiye geliyor musun, sende kalayım mı vs..tarzından muhabbetlerle aşk aile iş üçgenin en dar köşesinde sıkışmış kalmışlardır. tabi ki inkar edilemezdir ki izlemeye değer programları vardır seinfield gibi, sinema gecesi gibi..eğer izleyici profili bunlara denk düşüyorsa işte o zaman izleyici kalitesinin tavana vurabileceği bir gerçektir.
tüm içtenliğimle dahil olduğum gruptur. tabi ki aşağıdakiler hariç
(bkz: the oc)
(bkz: desperate housewives)
(bkz: the king of queens)
(bkz: two and a half men)
o grupta bulunuyoruz mutluyuz efendim. ustalara saygı kuşağı, dizileri, 24 gibilerden bitiren olaylar silsilesi bir kanalda akşam saat 6 dedi mi bitmeyecek serüvenlerin kanalına haklı olarak bağlı kalan özgür insanlardır bu kişiler. bağımlılık yapması da ayrı bir dert tabi.

"kanal bilmem nede aşk tuzağı mı izleeydik?" dedirtip seyredeni haklı çıkaran olgu. ayrıca ingilizceye katkısı olan olay. *
televizyon izlemenin sadece vakit öldürmek ve eğlence olmadığını, seviyenin diğerlerine nazaran daha uygun olduğu ve eğitici yanında olabileceğini düşünüp değerlendiren topluluk.
türk kanalları' nın hiç değişmeyen yayın formatından ve konu ve tema olarak birbirinin kopyası dizilerinden sıkılan ve yenilik arayan insanlardır. aradıklarını da cnbc e ' de bulmuşlardır.
seçici kişilerdir. evinde her dakka televizyonu açık olmayan, ortalama seyirciye ve hatta giderek ortalamanın çok altındaki seyirciye hitap eden programlara maruz kalmak istemeyen , kendi beğenilerine göre hareket eden kişilerdir.
(bkz: aa bu benim lan)
seçici olmayan kisilerdir. cnbce yonetimi neyi secerse onu izleyen kisilerdir. secici olanlar baska kanallardaki kaliteli seyleri de bulur veyahut dvd player ozgurlugunu yasayarak kendi secimlerini izlerler.
(bkz: su akar turk bakar)
rüyasında tavuskuşu görecek insandır. * *
hazırlık sınıfının ilk kurlarını sadece bu kanalda öğrendikleriyle geçen insanlardır.
total de yüzde 80 i cnbc-e seyredenler zekidir farklıdır imajına dahil olmak için seyrederler. hadi delikanlı olalım çoğu izlerken sıkılır. aklı hep şehrazat ta acı hayat ta kalır. tek dertleri yarın işte veya okulda aa akşam cnbc-e de hede dizisini seyrettin mi akşam geyiği açıldığında muhabbet kelaynak kalmamaktır. evet itiraf ediyorum ben binbir gece yi seyrediyorum. (bkz: delikanlı olun ciğerimi yeyin)
diğer kanalları seyrederken gözü sürekli alt yazı arayan insanlardır. *
the simpsons veya family guy izlemekten, bir süre sonra insanları sapsarı, dünyayı da iki boyutlu görmeye başlayan insandır. ayrıca, biriyle konuşurken gözleri hep o kişinin göğüs veya omuz hizasına bakar. çünkü gözlerle fellik fellik altyazı aranmaktadır.
dublajdan tiksinen insanlardır. *
(bkz: radikal okuyorum cnbc e izliyorum) *
kesinlikle dublajlı film, dizi vs seyretmek istemeyen, saçma sapan, oryantalist, birbirinin karbon kopyası senaryolarla bezenmiş kalitesiz dizilerin yerine, günün belli vakitlerinde eğlenceli vakit geçirmek için ekran karşısına geçen ve televizyonu yaşam kaynağı değil bir eğlence aracı olarak gören insanlardır kendileri efendim.

"hangi kanalda hangi diziler çakışıyor, bu gece hangisinin reklam arasında hangi diziyi izlemeliyim, kim kimi vurursa dizi daha çok reyting alır, şu oğlanla kız da buluşsunlar artık yazık, çok çile çektiler" gibi safsatalarla uğraşmaz bunlar. oturur izler, scrubs'ıydı, how i met your mother'ıydı, nip/tuck'ıydı falan, keyif alır.
kendisi farkinda olmasa bile ingilizcesi zamanla gelisecek insandir.
Tv'si tek kanallı olan insandır..swh
dvd teknolojisinden bihaber yaşayan canlı formudur.
bart simpson'ı kuşum aydın'a, sünger bob'u ajdar'a, kaliteli film ve dizileri seviyesiz magazin programlarına tercih edenlerin kanalı.
fbı, csı, cıa, heroes, karma, doğaüstü insanlar, ortadan kaybolan halk, suçluları kokusundan ayırt eden nypd, lapd gibi departmanlar yüzünden; bilinçli güdülen korku politikasıyla, değil amerika sınırları içinde suç işlemek sokakta yürümeye tırsan insanlar olmaları muhtemel guruh.

izlemeyin o kadar çok yavrım onlar propaganda takıyor oltaya, siz yutanlardan olmayın.. nypd, csıny'un çözemediği gizli kalmış tek bir dosya söyleyin lan.. korku politikasının televizyon destekli tezahürleri bunlar.. adı üstünde nbc lan dünyanın en yavşak basın yayın organı.
sadece 40 dakika süren dizileri seyretmeye alışkın olan ve diğer kanallardeki 3 ile 4 saat arasında değişen uzunluktaki dizileri seyretmeye yüz tutulduğunda cinnet krizi geçiren insanlardır.
kültür mantarı.
türk dizilerinden bıkmış olan insanlardır.
güncel Önemli Başlıklar