bugün

abazalıkta son noktayı yakalamış bir kişinin zina yapmayı da gururuna yedirememesi sonucu girişebileceği iştir.
boşanması muhtemel kişi
kısa sürede mahkemelerde sürünecek olan zat-ı muhterem
- olm niye evlendin lan daha yaşın ne başın ne?
+ abi masraflardan kısmak için evlendim
- manyak mısın olm evlilik daha çok masraf ister
+ ben bir ayda kerhaneye ne kadar para yatırıyordum biliyor musun?
- heee o zaman allah mesut etsin kardeş ne diyim
evliliğin maneviyatını ve muhteviyatını çözmüş, evliliğin nedemek olduğunu ıyı kavramış yüce bir şahsiyettir.
klasik türk insanıdır. klasik türk büyükleri, belli bir yaşa gelen kız ve erkekleri gözü dışarı kaymasın, hayırlı evlat olsun diyerek evlendirmektedir. ama, ne şanstırki onlar 40 yıl bir yastığa baş koyar, aşk için evlenenler 2.5-3 yılda boşanır.
bu kafayla evlenme amacına bile ulaşamayacağını düşündüğüm kişi.
aklıma şu yaran karikatürü getiren başlık:

X: abi ben mantık evliliği yapacam.
Y: hadi lan senmi..başkası dese neyse.
X: abi cidden,bak şimdi taş gibi sarışın bi karı bulup onla evlenecem.
Y: olm bunun neresi mantık evliliği.
X: bilmiyorum valla bence çok mantıklı..
tamam cinsel hayatın düzene girmesi ya da kötü yollara sapmamakta bir evlilik nedenidir ama sırf bunun içinde olmaz ki be abi...yuh, ayrıca (bkz: ohannesburger).
(bkz: herzaman kolay değil sevmeden sevişmek)
sadece egolarını tatmin etmek için evlenen,bencil insan.kesinlikle örnek alınmamalı.çünkü bu insanın yaptığı evlilik biter.hiçbir şekilde devamlılık göstermez.
ilerki zamanlarda, cinsellik için birbirlerini aldatan çif olur
hergün kurufasulye yemekten bir süre sonra sıkılacak ve boşanacak olan insan modeli.
amacına ulaşıp sıkıldıktan sonra başka biriyle evlenmek üzere boşanacak kişidir. bu şekilde islama uygun şekilde bir çok kişiyle beraber olabilir. içi rahattır.
kanının beynine degil çüküne pompalandığı ispat eden erkek.
cinselliğin bastırılmış duygular arasında yer aldığı türk toplumu gibi toplumlarda sıkça rastlanan durumdur.zaten evlilik seksin yasalaşmış halidir.bağrı yanık anadolu delikanlıları abazalık yüzünde evlenirler.mutlu olmazlar anlamına gelmez.olanları vardır.karısını doğrayanlarda vardır.varda vardır.
abazalıkta nirvana yapmış aynı zamanda ürolojik bölgesiyle beyni yer değiştirmiş insandır.
kadın
kadın
kadın
diye ortalarda gezer ilk bulduğu kadınla da evlenir.
yazık hor görmemek lazım.
toplum arasında bunun adına görücü usulü evlilik deniyor. er kişi annesine evlenme istediğini beyan eder, annesi de radarlarını açar, kendi nazarında düzgün bir kız bulur, dişi, er kişiye sunulur ve iki tarafta onların tabiri ile elektirik aldılarsa bu iş olur. bu şekilde dişi tarafın yuva kurma arzusu gerçekleşmiş olur, er kişinin ise düzgün bir seks hayatı ve düzenli bir ev yaşantısı olur. birbirlerini sevmeyen iki kişi ihtiyaçlarını karşılamak için aynı evde, aynı yatakta hayatlarını tüketirler. ve bunun adı da evliliktir. çok garip...

halbuki eve ihtiyaçlar dogrultusunda sadece, mal alınır...
ne insan mı ?
(bkz: sağ eliyle evli)
aslında salt olarak bu x kişisine de yüklenmemek lazım. sonuçta toplum ona evlenmeden olmaz mantığını yerleştirdiyse onun suçu da değil ki bu bir bakıma da.
Herkes evleniyor diye evlenen insandan pek bir farkı yoktur.
Normal insandır. Anormal kişiler aile kurmak için evlenir. Evet.
Cinsellik kavramını geniş anlamı ile ele alırsak birisinin yanında uyumak da cinsel bir durumdur.

Bu anlamda sadece sarılıp uyumakla beklentilerini karşılayacak ise her insan sadece cinsellik için evlenebilir.
güncel Önemli Başlıklar