1. 1.
    Evet arkadaşlar sadece birini diriltme hakkınız olsaydı kimi diriltmek isterdiniz ve ondan ne isterdiniz.

Ben bayağı bi düşündüm. En baş atatürkü direlteyim dedim sonra yok bu işi anca fatih çözer dedim sonra aman beaa neşet baba kalksın son bi zahide dinleyim dedim kemal sunaldı cem karacaydı ulan bi peygamber mi uyandırsak derken karşıya geçip usulca kapıyı kapattım.
    Saygılar.
    3 -2 ... lafbaz
  2. 2.
    En son dirilteceğim kişi ATATÜRK olur.
    Hayatını harcadığı milletin ona nasıl ihanet ettiğini, nasıl arap götü yalar hale geldiğini görse kalpten gider adam. Ona bu kötülüğü yapamam.
    19 -4 ... dinsiz kitapsiz kafir
  3. 3.
    Ben duruma tarihi olarak bakmayacağım. Babamı hayata döndürürdüm. Çünkü onsuz her şey çok zor.
    12 -1 ... saglikciturk1
  4. 4.
    Azer bülbül olurdu.
    1 ... yasar ustaa
  5. 5.
    Dirilteceğim işi dünyaya cennetten bahar getirecekse bunun kim olduğunun önemi yoktur. Sevgi, huzur, mutluluk tek ihtiyaç bu.
    3 -1 ... dokunma yanarsin
  6. 6.
    Tarih umrumda değil, kardeşimi diriltirdim. Hem de şu an. Ona en çok ablalık yapabileceğim yaşta. En çok destek olacağım, önünü açacağım yaşta. Keşke yaşasaydı diyemiyorum ama. Zor olacaktı buraya kadar gelişi çünkü. Onun da psikolojisini s..eceklerdi. sonra toparlanmaya çalışacak, toparlanacaktı. Öfke hissedecekti benim gibi. O öfkesi hiç bitmeyecekti.

Pembe olmayacaktı yani hayatı. Belki de böyle olması daha iyi.
    14 -2 ... nammu
  7. 7.
    Ahhhhh babam. Onunla bir gün daha geçirmek için neler vermezdim.. Mekanın cennet olsun.
    7 ... a lone man
  8. 9.
    Annem yaşıyor olmasaydı annem derdim kesinlikle ama çok şükür ki yaşıyor.
    3 -3 ... duygusal raphael
  9. 9.
    ademi(ilk insan yani illa adem olması gerekmez.) diriltip ona tanrıyı sorardım. adamın cennette yaşadığı idda ediliyor. tanrı var mı yok mu ondan daha iyi bilecek kimse yok.
    1 -1 ... uzay muhtari
  10. 10.
    Ailede bir sürü kişi kaybetmeme rağmen... hiçbiri değil de. “ ece “ derdim. Uyan ece, uyan çünkü çok erken gittin.

Kimsenin bizi anlamadığı o yerde, sadece birbirimizle olarak, bazen aynı şarkıyı dinleyip, pişirmeyi beceremediğimiz yemeği yerken. Bazen seni ciddi anlamda kızdıracak ve alaya alacak şakalar yaparken... sonra başka yerlere transfer olmamızla birlikte belki samimiyetimizi yitirmiş bile olsak... sen bende ayrısın. Çünkü samimiydin, çünkü iyiydin. Saf iyi sendin.

ilaçlarını kullanıp fenalaştığın bir zaman seni hastaneye götürdüğümü hatırlıyorum da, sen bunun normal bir şey olduğunu söyleyip beni yatıştırmıştın kendi halini unutup... hastanenin hangi serumu bile vereceğini bilip söylemiştin. Senin için sıradandı. Çok konuştuk. Evet. Sonra gittin geçiş yaptın okulun birine. Ben senin ölümünü. Aylar sonra öğrendim. Çok ama çok ama çok üzgünüm. Gittiğinde seninle ilgilenemediğim için. Elimden bir şey gelmediği için. Gelemediğim cenazen için. Affet beni ece. Keşke uyansan ece.
    17 ... yeni nesil aliye rona