bugün

konu hakkında fikri olmadıgı halde, işe olsun entry sayım artsın diye gereksizce sözlüğün havasını bozan kişilerdir. Artık çoğu entryler sadece bkz: şeklinde oluşmaktadır.. * *
(bkz: bkz yazarlığı) * *
(bkz: hikmetli bkz vermek)
yakında psikiyatri literatürüne rahatlıkla girebilecek bir tür teşhircilik.
sozlugun imge avcilaridir bunlar. anlik simsekler olusturmak isterler kafanizda, hafif bir tebessum, bir zeka kirintisi, ironi, allegori...
cumleler hamalligi yerine, kelime yuklerler beyinlere konuyu ozetleyecek. bir secimdir, tarzdir.
ayrica , kabiliyet meselesidir biraz, herkes yapamaz...yapana yakisir.

(bkz: #2113850)
bak artık kısa cümleler kuruyorum diyen yazardır. ee şimdi demez mi insan demek ki kısa düşünüyorsun diye? Der, hakkıdır.
Bilgi içerikli baslıkların altına yapmamaları tarafımca rica edilir.
düz mantık prensibiyle yazan yazarlardır.
(bkz: yapay zekalı insanlar)
eğer doğru yönlendirmeler ve zeka ürünü bkz.lar veriyorlarsa ; bir cümle ile başlık tanımlamaya kalkanlardan daha kıymetli yazarlardır.elbette bazen kısa cümlerle de düşünceler özetlenebilir, ancak artık öyle bir hale geldi ki ilkokul çocuğunu da sorsanız aynı yorumu alabileceğinizi görürsünüz ki bu da insanın okuma hevesini kırmaktadır.bu sebeble , bkz. yazarlarının bir kısmı gözümde yukarda bahsi geçen yazarlardan daha kıymetlidir.
(bkz: acilin bu hikayedeki mal benim)
(bkz: bakınız)
klavyeye basmaya üşenen yazar tipidir, bu yüzden insanın aklındaki düşünceleri ve kelimeleri sözlüğe aktarabilen bir mistik elektronik aygıt icad etmesi muhtemeldir.
hiç bir işe yaramayan yazarlardır. *
sözlükteki yazarların sayfalarca entry girdiği başlıklara sadece bir bakınızla cevap verebileceklerini sanan (ki bunlar ona ayar diyor) denyolardır.
işin aslı söyleyecek bir tek cümleleri bile olmayan cahil insanlardır, iki kelimeyi bir araya getirip yalan da olsa, saçma da olsa bir şey yazamazlar. bilgi fakiridir bunlar. açılan başlıkla ilgili en azından google'a bile sormaktan acizdirler.
(bkz: sadece bakınız)

aha kimse yapmadan ben yaptım. çok şakacıyım bi o kadar yaratıcıyeeea. kes.
yazarları başka bir başlığa sürükleyen yazarlar.
kolaycı yazardır. uzun yazmaktan çekinir.