bugün

Hiç değilse alıyor.
önüne gelenin kendisine mesaj atmasını istemeyen yazardır.
tanımadığı kişilere selam vermeyen yazardır...
Düzgün yazardır. Herkesten mesaj almaz. Evet.
Geçen bir mal soru sormuştu Ayrıntı yardımcı olacak güzel bir cevap yazdım gönder dedim olmadı. Sadece belirli kişilerden alıyormuş mal. Gıcık oldum.
şanslı yazardır.

muhtemelen marjinal şeyler yazmıyordur, yazsaydı tanımadığı kişilerden istemediği kadar mesaj alırdı. kendimden biliyorum.
Benim o dün bi ara açtım ama iyi olmuyo öyle.
Ulan sözlükte özel mesaj atmak mı var??
Bana mesaj değil masaj yapan birisi lazım.
Hayatın vermediği mutlu sonu talep etmiyorum hatta arkadaşım olmasına bile lüzum yok.
Masajını yapıp çekilebilir.

Arkadaşlarından mesaj almak neyi ifade eder bilmem ancak tanımadığın yani sana arkadaşın olduğu için bazı eleştirileri getiremeyecek biri yerine tanımadığım acımasız eleştirileri olan yabancıları tercih ederim.

Tercihen Slav ırkı.
Amaç eleştiri olmuyor çoğu zaman. Kızanlar eksileyebilir ama çoğu yavşıyor.
Ulan o kadar ugrasip uzun bi mesaj yaziyorsun birine. Bir şeyi paylaşmak istiyorsun. Bak bayan olduğundan da haberin yok daha. Tam gonderecekken görüyorsun ki, hopp, bu kişi msj almiyormus.

Ulan nedir bu ego, nedir bu seckincilik ya. Kimse kalmadı herkes sana mi yavsiyor amk. Çok mu özel, çok mu önemlisin. herkes rahatsız mi ediyor seni. Niye kapatiyorsun kendini, belki bir gün birinden seni mutlu edecek veya bir şeye bakış acini değiştirecek mesaj gelecek, belki çok farklı ve iyi birini tanıyacak, güzel sohbetler edeceksin. Nedir bu kapanma hali.

Hani anlıyorum, saçma sapan insanlar var, rahatsız edici mesajlar geliyo olabilir ama o zaman da o kişiyi engelle. Bu kadar kasma kendini yahu.

bu kişiler bence yürürken önünden başka hiçbir şeye bakmayan biraz paronayak insanlardır. Bir takım psikolojik problemleri olabilir..
bana yürüyecek kişiyi ben seöerim diyordur.
Adamı sinir eder belki çok iyi muhabbet dönecek kaçırıyosun be kanka.
Sevgilisi olmayan yazardır net.
Namısına, iffetine düşkün bir beydir.
bazen haklı buluyor bazen uyuz oluyorum. tam bişey merak ettin bilgi alıcan giriyosun yazıyosun gönder tuşuna basıyosun ve hayal kırıklığı.
Diğer insanları duvara toslatmak.
Anlamsız buldugum durum facebook mu la bura?

Fikir beyanı vs icin açık durur istediğine yanit ver istediğine yanit verme.yine de tercih tabi.
Eleştiriden korkan yazardır.
ben kimseden almıyorum kanka üzülme .
Bunların en önemli özelliği şu. Sürekli milleti açık oylamak.
Ben klasim havalarida ayrı bir boşluk.
Benim gibi yapın mesaj mi attı cevap mi vermedi samimi mi değil trol mu donuzla gitsin.
Zall' ın çıkardığı saçma bir olay amk...

Lan bi entry nedeniyle bir şey sorman, ya da bişiler söylemem gerek belki. Neymiş beni takip etmiyor diye mesaj atamıyorum. Entryde cevap verince de mod geliyor ve yassag diye siliyor...

Eskisi gibi aktif değiliz ki herkes bizi takip etsin zall...
Sözlükten ne kadar arkadaş edindiğini merak ettiğim yazardır.
Arkadaşım yok msj atanım da yok. Sıkıntı yok elhamdülillah. Taciz ediliyor olabilir hanım kişimiz yahut er kişimiz. eleştiriye açık olmayabilir, yada gerçekten düşüncelerini ifade ediyordur ve insanlar msj yoluyla saçmalıyorlardır ona katlanamıyordur.
trip yiyiorum bende çok mutluyum sanmayın yani.