1. 19.
    alaturkaya tuvaletimi yapacağıma 1 hafta tutarım anasını satayım. siz ne iğrenç insanlarsınız aga çişini yapsan ayağına sıçrar götünü silsen eline bulaşır düşme tehlikesi vardır, zaten public wclerde yere işiyorlar direkt anasını satayım o leş gibi yerde sıçmak mı? ben almayayım. Onun yerine alırım peteleri dizerim yan yana otururum mis gibi daha iyi.
    ... dostoyviski
  2. 18.
    medeniyetini bilmem ama türkiyenin alafranga tuvalet ile tanışmasının tarihini araştırmak lazım. bok olup kokmayın, tuvaletin şekli veya tipi sizi medeni yapmaz. bu kafayla gidersek bırak medeniyeti, yakınında bile değiliz bence.
    ... emihotspace
  3. 17.
    60-70 yaşına geldiğinde nereye, nasıl sıçacağını düşünmesi gereken insandır.
    ... dashy
  4. 16.
    en güzelini yapan insandır. özellikle umumi yerlerde klozet kesinlikle kullanmam. kıllı ayının biri senden önce gelecek daşşakları sürte sürte klozete oturacak sonra ben oturacağım.
    o kadar geniş olamadık daha, alaturka candır.
    2 ... twopac
  5. 15.
    Ikınmasını iyi bilen insandır. Bacak kasları iyi gelişmiştir.Alafranga onun için çocuk oyuncağı kalır.
    1 ... archertyu
  6. 14.
    namaz kılıyordur. Alafranga tuvalet kullananlar namaz kılmaz demiyorum ama alaturka tuvalet kullanımı taharet alma açısindan daha uygundur diyiyorum. Alafranga tuvalet kullananlar da kardeşimizdir daha doğrusu tüm inananlar kardeştir...
    -1 ... son kale
  7. 13.
    Klozet gibi asrin bulusundan haberi olmayan insandir.
    -2 ... doblocu eniste
  8. 12.
    Benim.

Bilimsel açıdan da yere yakın olarak tuvalet yapmanın daha dogru ve sağlıklı olduğu ispatlandı yalnız. Klozette tam çıkmıyor o dışkı.
    ... sweet but psycho
  9. 11.
    Huh huh ıkın ıkın ıkın geliyor. Hay maşşallah nurtopu gibi.
    ... nagam
  10. 10.
    Benim bir arkadaşım vardı kulakları çınlasın. Alafranga tuvalete sıçamazdı. Birgün sebebini sordum. Dedi ki "ona sıçarken tam hakkını veremiyorum"

Adamdaki görev bilincine bak amk.
    1 ... serdarsl06