1. 1.
  öğrenci milletinin sıkça başına gelen ve acil para ihtiyaclarında bakiyenin de yetersiz olduğu zamanlarda karşılaşılabilecek acı tablo.* *
  7 ... chewezingeer
 2. 2.
  (bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
  3 ... plutonun yerlisi
 3. 3.
  31 i bıraktıran kural.
  13 -1 ... wildr0se
 4. 4.
  bir miktar paranın yanı sıra para çekiyor olmanın verdiği sevinçle oluşan neşenizin silindiği, sinirli bir siz bırakır içerde.
  ... zapuntell
 5. 5.
  bankamatik içinde daha ufak paraların kalmadığını gösterir bu olay. daha önce kücük paraları alanlara itinayla sövülür etrafa bakılarak.
  ... klipper
 6. 6.
  o bankamatiğin çekilecek kat olarak bile değer vermediği 30 - 40 lira bazen öyle lazım oluyo ki adamı deme gitsin. orada bankamatikle kıck box yapasın geliyo ama ne mümkün. yakında başka bankamatik varsa şanlısın ama o da yoksa sıçtın , en iyi ihtimal 3,5 ytl kesen bir altın nokta bulmak oluyor.
  1 ... seriousblack
 7. 7.
  Istiklal caddesindeki isbankasi atmlerinde karsilasilan olagan bir durumdur. Istenen meblaga ve katlarina sahip degilseniz mal gibi kalir, kredi kartina yuklenme hesabi yaparsiniz, tabi bu sefer de kredi karti limiti soz konusudur.
  ... la penobre
 8. 8.
  (bkz: damn)
  1 ... erdinaryus professor
 9. 9.
  Kerdiyi çekerken 30 liranın içerde kalmasına sebeb olan durum.
  ... mekanmakara
 10. 10.
  goruklede sıkca basımıza gelen durumdur.normaldir efendim ögrenci mılleti 5 10 20 ceker gerıye de 50 100 200 kalır kı biz ögrencilerin cekmek bile icimizden gelmez.cekemeyız o da ayrı tabı.
  ... tikycan