1. 1.
  herkesin görüşü düşüncesi saygı duyulması gereken bi durumdur.. bir erkek bakire bir kızla evlenmek isteyebilir tabi ki. ama 0 km nedir ya araba mı alıyorsun arkadaş.. bu evleneceğin kıza da hakaret.. peki böyle bi benzetmeyi yapan kişi neyi hak eder biraz da onu düşünmek lazım... saygılar.
  5 ... murdum erigi
 2. 2.
  katıldığım söz. ama artık 0 km kız yok denecek kadar az. dolayısıyla gelinliği hak edecek kızı da zor buluruz efendim. şimdikiler horoza bile veriyorlar. evet.
  -4 ... alkolikman
 3. 3.
  arabesk kültürde yaşayan varoş erkekcik tespiti. Lan sizin yaşamanıza, üremenize izin verilen sistemde yaşadığıma yanıyorum ben. Kadına mal gibi bakan yavşaklar elbet bir gün saltanatınız bitecek. Umarım çabuk biter de özgecan'ın katili gibi olur sonunuz. Soysuz göt herifler.
  3 ... creepy doll
 4. 4.
  ilerde evleneceği 0 km kız tarafından en yakın arkadaşı ya da kardeşiyle aldatılmasını istediğim yazarcık tespiti.

  O zaman anlarsınız namusun bekaretle alakası olmadığını piç kuruları. Gerçi gene anlamazsınız çünkü ayarlarınız bozuk, yetiştirilme tarzınız bozuk, beyniniz bozuk, fikriniz bozuk, analarınız bozuk babalarınız bozuk, çok güvendiğiniz penisiniz de bozuk. Bekaretiniz bozuk olmasa ne olacak?
  1 ... creepy doll