1. 1.
    Dünyanın en büyük orospu çocukluğudur. Biraz şişmansındır belki çirkinsindir ama özünde iyi bir insansındır ama kötü muamele görürsün. Söylediğin şeyler umursanmaz yanına gelen özellikle karşı cins telefonla vs oynar yarım ağızla cevap verir bilmem ne. Aynı şekilde bende size vebalı bir orospu çocuğu gibi davranınca yüzünüz asılıyor ama
    18 ... totorochan
  2. 2.
    Çok doldum sözlük ya. illa kötü mü olayım illa şerefsiz mi olayım itibar görmek için?
    1 ... totorochan
  3. 3.
    dünyanın iyi, insanların melek olmadığını tecrübe etmektir.

o yüzden kafanızın uyduğu birini kaçırmayın.
    2 ... sapnu puas
  4. 4.
    Kafa uyması diye birşey yok yani şöyle yok kimse beni tanıma zahmetine girmiyorki aq. istisnasız tüm kız arkadaşlarım uzaktan çok sert sevimsiz biri gibi duruyorsun ben senin böyle biri olduğunu tahmin etmemiştim demiştir bana. Ama kimse beni tanıma zahmetine bile girmiyor adam yiyoruz sanki orospu evladları.
    1 ... totorochan
  5. 5.
    ilginç gerçekten.

Ama ben görüntü insan için çok önemli değil önemli olan içi diyen kişilerin de farklı kişilerin görüntülerini eleştirdiğini görüyorum.

Gerçekten neden bu?

Bazen düşünüyorum. Şimdi görüntüm iyi yönlerim veya kusurlarım bunların hepsi ne kadar benimle gelebilir? 40 yıl 50 yıl? Hadi 0 yaştan alalım 100 yıl?

Ee daha sonra ne olacak? Hepsi toprak olup kaybolup gidecek. Daha ne kadar yaşarız? Neden bu kadar dert ediyoruz bu şeyleri anlamak güç.

Herkes hayatta çok güzel veya çok yakışıklı olmak ister. Bir insan öyle doğmadı diye onu kötü görmek aptallıktır.
    2 ... keyf kahyasi
  6. 6.
    Tüm kızlar tipe ve paraya baktıgı için tek çare zengin olmAktır. Arkadas olarak kalalım arkadas olarak kalalım arkadas olarak kalalım amına koyayım ne arkadas potansiyeli varmış biz de.
    3 -1 ... rebel12
  7. 7.
    Bunlara su bile verilmez. Ne kötü muamelesi.
    1 -1 ... cehalet felakettir
  8. 8.
    neyse bu konuda aslında 'benim için tip önemli değil' diyen sahtekar karılar konuşsun.
    2 -3 ... sapnu puas
  9. 9.
    Uzaktan sevimsiz görünmenle ilgili olabilir bu durum. Kilolu birçok kız ve erkek tanıdım. O kadar güler yüzlü, o kadar neşelilerdi ki herkes onların çevresindeydi. Onun dışında bir youtube kanalının gülersen kaybedersin konseptli bir video serisi var. Orada şişman çocuk çok havalı geliyor bana ses tonundan dolayı. Bi deri ceket giyse motorcu tipi olacak. Herkesin sevilecek bir noktası vardır. Ama senin de bunu göstermen lazım.
    4 ... vasilissa
  10. 10.
    Şüphesiz ki orospu çocuklarına, kendini beğenmiş dalyaraklara, ilgi oropsularına, gösterişçilere, davarlara özgü davranıştır. insan Olsa yapmaz. Kötü muamele yapan annesi sikişenler ile muhatap olmayınız. Sanki kendi tipini katalogdan seçti at yarrağı.

Ayrıca kardeşim çirkinlik, güzellik kavramları kime göre neye göre? Nice çirkinler gördüm içinde beyin yok. Ben nice beyinler gördüm içinde çirkin yok. Yok bu böyle değildi. Demek istediğim; kişilik önemli. Beğendiğiniz bedenleri seviyorsunuz.
    1 ... gethere