bugün

buradan ılıklık, şunluk bunluk çıkmaz bence.. meyveli soda, "1 küp şeker 65 kaloridir ama 200 kalori için yavaş tempoda 1.5 saat yürümeniz gerekir" mantığıyla tercih edilir ya da edilmez..

bir de, içerisinde meyve yok, renklendirici ve esans var. karbondioksit gazıyla (maden suyu gazsızdır, sonradan içerisine karbondioksit basılır) etkileşime girip, iyice zarar verir mi, bilemem..

yalnız, churchill denilen izmir içkisinin bence en kral meyveli sodayı aratmadığını da belirtmeyi isterim.
Erkek dediğin sade soda şişesini dişleriyle açar, kapağı puh der yere doğru tükürür kapak tam düşecekken kapağa şut çeker ve çevreyi kirletir. kafaya tek dikişte sodayı bitirir. şişeyi de 16 metreden çöp kutusuna basket yapmaya çalışır atamaz.
Cam kırılır, temizleyim derken bir yerini keser.

Olay budur tam olarak.
Karpuz çilek içiyorum bir de.
Daha da ibneleşiyorum gitgide..
Erkekliğin kıstaslarından biri de her şeyi sek içmek sanırım. Sek erkek.
Üzgünüm ama Ben meyveli soda erkeğiyim.
Sade soda içenler her acıya göğüs geren fedakar insanlardır kesin.

Ben öyle bir şey değilim.
meyveli soda içen erkek vurduruyordur.

cidden erkekliğin hakkını veren, sağlam hemcinslerim sadece beypazarı içer.

çıtayı arşa çıkaran erkekliğin zekatını vermesi gereken adam gibi adamlarsa de beypazarı maden suyuna tek atabilirler.
maden suyu içenin bedenine saygısı vardır. ve her zaman dinç ve rahat hissetmek ister.
meyveli soda içen ise göbekli ve şekerli sodanın anlık verdiği zevkten mutlu olacak kadar zavallıdır.
Erkekleri daha fazla o pis, kokuşmuş zihniyetinize göre sınıflandıramazsınız !!!!!

Velev ki sade soda erkeğiyiz ??!!!!
Berkecanlar meyveli soda içer.
sade sodayı genellikle belli bir yaşın üstündeki insanlar içiyor. Ancak daha güzeli yarım limon sıkılmış az da tuz atılmış sodadır.
ya genelleme falan kötü eyvallah da meyveli soda nedir allahaşkına çocuk gibi.
dikin sade sodayı. iki kere yakar. 3.de alışırsınız.
çilekli sodayla ortamlarda komik duruma düşmeye gerek yok.
Meyveli soda içen erkek ipnedir.
sade soda erkeğiyim. kibarım bir o kadar da delikanlı.
içtiğimiz sodaya göre karakter belli mi oluyormuş ? vay arkadaş...ben sade sodaya tuz ve limon çakıyorum karakter analizimi alabilir miyim lütfen? ne erkeği oluyorum ben şimdi ?
cin tonik erkeğinin önünde diz çöküp tövbe isterler. kendi aralarında versus atarlarsa sade soda erkeği harcar.

t: bir karşılaştırmadır. sade soda erkeği daha geleneksel, maskülen bir imaj çizerken meyveli soda erkeği bir tık daha progresif, feminen bir enerjiye sahiptir.
Aynen sen kesin çocukken amcalara pipini de göstermişsindir...
Böyle devam sade soda “erkek”i.
Bir sade soda erkeği olarak çok kötü üzerim.