bugün

Önce bir limonu ikiye bölüyorsun ardından hemen suyunu sıkıp bardağa döküyorsun. Hemen ardından sodayı açıp çalkalıyor ve tazyikli bir şekilde bardağa döküyorsun.Limon suyu ile birleşip köpükleşen sodamıza dilerseniz tuz ekleyerek harika bir tat oluşturabilirsiniz.Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.Takip ederek bir çok tarifi ilk sen öğrenebilirsin *
Çayı bile sütlü içen, gök gürlediğinde bağırarak perdenin arkasına saklanan, arabasını vurdurarak çalıştıran insandır.
Günde 6 7 tane içtiğim günler olduğunu bilirim.
Küçük kuzenimin tespiti: limonsuz gazoz. *
Günde iki tane içerim kola ve benzeri içeceklerden daha sağlıklıdır ayrıca yarım limon ile harika olur.
Sıradan insandır. Asıl bunu içerken surat ekşiten tipler süttür. Baba parası yemiştir hayatı boyunca. Evet.
susamıştır.
Helal olsun derim.
çok rahat içiyorum.
Günde 2 3 tane iciyorum.
Ama ictikten sonra feci acikiyorum.
Benim. Gayet bitiyor neden öyle söylendiğini anlayamadım.
ilk yudumları o kadar şahane ki, ciğerler açılıyor mide rahatlıyor gözler kızarıyor hararet alınıyor gevşeme geliyor, son yudumlarda ağız yamuluyor, 'içecek var mı beyler' diye etrafa bakılıyor falan.
çok ilginç, belki de kafaya dikle dikle indir yaparken asidi kaçıyordur.
Günde üç dört tane içerim normal bir insan olmadığım için normal olduğunu savunamicam.
Onun sağlık kaynagı oldugunu düşünen insan damacanayla tepesine de dikebilir. Hersey kafada bitiyor gençler.
O bnm eşim dir ama Beypazarı olacak. Hatta bugün gittik beraber siseleri geri dönüşüm kutusuna attık alah im kocaaaa bir poşet dolu. Faydalı bir şey içenler iyi bir şey yapıyor.
Sade kahvenin yanında kolayca bitiyor da,tek başına icildiginde zorluyor. Limon ve tuzla birleşince ise efsane...
20 yaşındayım bir kez yapamadım içemiyorum şu sodayı neden bilmiyorum ama tadı bir garip ya içilmiyor içenleri cidden tebrik ederim.
Buz gibi 4 şişe üst üste içmişliğim var ama bu ciğer yanmasını hiçbir şey söndüremedi.
beypazarı'na yarım dilim de limon sıkarsanız, bardakta kalan damlalara ekmek banarım.
Bu millet şehadet şerbetini içmiş be maden suyundan mı korkacak.
yaslandigimi anladigim andir.
şuan yaptığımdır.
benimdir. çiçekleri odama yollayın, teşekkürler.