bugün

fırından alınan poğaçanın evrimini tamamlayıp eve geldiğinizde kaşarlıya dönüşmüş olmasıdır. Can sıkar,hayata küstürür.
zeytinli alınan poğaçanın çikolatalı çıkması kadar değildir.
allah başka dert vermesin.
kişiye göre değişir. bence define bulmak gibidir.
poğaçayı yiyecek kişi kaşarlı poğaça sevmiyorsa, buruk bir mutsuzluk çöker üzerine. (bkz: umut sarıkaya tipi mutsuzluk tanımları)
Kaşarlı diye alınan poğaçanın sade çıkması kadar kötü değildir.
hemen loto, toto, piyango vs. oyunların oynanması gerekir.
iddaa da supriz macin gelmesi gibidir.
elinde sade poğaça kalmamış adamın ibneliğine kaşarlı poğaça verip yolladığı müşterinin karşılaştığı durum.
tam olarak bir daniel guiza transferidir.
patatesli aldim sanip peynirli cikmasiyla ayni olandir.
poğaçayı alan kişi kaşarı sevmiyorsa yemesi hâlinde mide fesadı geçirmesi kaçınılmazdır.
Isirana kadar anlayamazsiniz.
anlayana hayatla ilgili oldukça temiz bir tecrübe sunar. neymiş hiçbir şey göründüğü gibi değilmiş.
Derdini silkeyim bu günlerde poğaça bulmuş da bilmem nelisini arıyor.
Şahsımı mutsuz edecek olaydır.
Dışarıdan poğaça zaten her yerden yenmez ama iyi bir yerden sade veya zeytinli severim.
Hamur işinin içinde kaşar sevmiyorum.
Bir de 1 tanecik zeytini üç parçaya bölüp zeytinli poğaça diye millete kakalıyorlar o daha da fena..
kaşar değildir o eritilmiş pet şişedir.
görsel
Paralel evren olgusudur. Normalde pogacaya sen kaşarlısın diyip kaşarlı pogaca diye satiyorlar.
ulan ben peynirli diye aldığım poğaçada peynir suyunu bile bulamıyorum, ne hayatlar var.
şanslı piç.
Sevindiren durum acaba bugün bir kaşar kızla mı tanışacam diye aklimda soru işareti oluşturur.
güncel Önemli Başlıklar