1. 1.
  öldürülesi şahıs ama hala öldürülmemiştir.
  9 -64 ... george vv bush
 2. 2.
  amerikanın adamlarından birisi.
  7 -5 ... ketcap
 3. 3.
  South Park: Bigger Longer and Uncut'da şeytanın erkek partneridir. şeytan, saddam'dan yeterince ilgi göremeyince bunalıma girer.

  bi ara dünya'daki hayata özenir ve şu süper şarkıyı söyler. (bkz: up there)
  1 ... zall
 4. 4.
  devrik ırak lideri
  1 -1 ... armyy
 5. 2.
  abd ye karşı savaşarak ölerek üç beş kişinin de olsa kahramanı olma şansını saklanarak yitirmiştir.şu aralar yolunmuş kaz misali mahkemelerde piyes oynamakta.kendisinin duruşmaları banu alkan-murat taşdemir çiftinin olay görüntüleri kadar yarıcı olmaktadır zaman zaman.acaba bu da mı senaryo demeden edemiyorum.
  4 -1 ... disco inferno
 6. 3.
  kopayaları açlık grevi falan filan geyikleri ile meşgulken kendisi dünyanın herhangi bir yerinde misyonunu tamamlamış ve usame bin ladin'le sahillerde güneşlenmektedir.
  3 ... uzaklarda
 7. 4.
  devrik ırak lideri. hiç unutmadığım özelliklerinden birisi kendi kanıyla kuranı kerim yazdırmasıdır. o kadar psikopattır bu adam.
  7 ... mmtyvs
 8. 5.
  zamanında hazzetmediğim,ki abd yi ortadoğuya fiili olarak sokmuş,arayıpta bulamadığı öcü olmuştur,fakat duruşmalarda karizmasına hayran olduğum kişi,bi de enformasyon bakanı el sahafvardı ki arkasında usa army yazan tank olduğu halde hala ayar vermeye çalışıyordu,hastasıyım..
  3 ... sıpa
 9. 6.
  17 ağustos 1999 marmara depreminde petrol vanalarından türkiye'ye 1,5 milyon $ lık petrol hibe eden,kocaeli'nde deprem konutları yaptırarak isimini verdiren eski ırak lideri.
  13 -1 ... kurabiyecanavari
 10. 7.
  "bush bush yes! saddam saddam no!" dıye de bır turkusu vardır.
  2 -1 ... painkiller