bugün

kılıçdaroğlunun bana göre çok geç kalmış sadat çıkışının ülke için ciddiyeti için 2 görsel yeterlidir.
görsel
görsel
Bu sadat 21. yüzyılın gladiosu olarak görülebilir, akpye bağlı olan ve kurucuları emekli sakallı askerler olup gizli çalışan paramiliter oluşum. anlaşılan askerde yapamadıklarını sivilde yapmaya çalışıyorlar.
günümüzde akpye bağlı silahlı örgütlendirilmiş magandaların varlığı ve ülke için tehlike oldukları bilinen bir gerçek.
bu noktada 11 yıl önce girilmiş şu entrynin dikkatle incelenmesinde fayda var.
(#10547849).
Bir gün, istiklal ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şeraitini düşünmeyeceksin.

bakmayın bu cesaretli, hevesli görüntülerine. köpek gibi korkuyorlar. cumhuriyet çocukları bu gericilere asla izin vermeyecektir...
Sadat mensupları Mit polis ve jandarma tarafından isim isim biliniyordurlar.
dinci nefret kurumu. bunların başkanı mehdiyi getireceğini sanan ruh hastasının teki. gözünü bile kırpmadan dinsiz bunlar diye insanlara iftira attırıp linç ettirebilir. bu memleket asırlardır herkese saldırdığı halde kendini mağdur sanan dinci utanmazlığı ile boğulmaktadır.
Sadatın başkanı emekli tuğgeneral (bkz: adnan tanrıverdi) eyalet sistemini savunan bir adam. imtiyazlı eyelet statüsünü memleketi konyaya verir heralde.
sadat ın anlamı ney acaba. sedat peker aslında kendi ismine benzediği yönünden dem vurmuştu ama öyle olsa sedat pekeri kullanıldığını iddia ettiği olaylardan sonra bu şirkete ne gerek var. belki de aslında bir tesadüf tü. başka bir anlamı vardı ama sedat peker denk geldi.
Yok sadat, yok türgev, yok bilmem ne ebesinin hamam tası... Bu akape kafası başka çalışıyor. 2023 diye diye ebemizin örekesini tersten gösterdiler. Seçimde sağlam bir tokat yediklerinde hepsi eşşek gibi olur, merak etmeyin!
Yemişim sadatı kim korkar
Capon ümit var korku yok.
Bunlar kışkırtıcı hareketler. Kimse galyena gelmesin.

Bu tarz oluşumlara dikkat etmek gerekir ama gaza gelinmemelidir.

Bir tane vatanımız ve devletimiz var. Hiç kimsenin kardeş kanına dökülmesine müsade etmez bu aziz millet.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.