1. 1.
  (bkz: kellere tuzak kurmak)
  ... nametai
 2. 2.
  kellerimizin hassas olan duygularıyla oynamaktır.
  1 -1 ... pipittin
 3. 3.
  iki farklı insanın foto larını, öncesi ve sonrası diye koymaktan daha akıllıca. yoksa bu merkezler tipidemi değiştiriyor.
  ... sıfırın altında
 4. 4.
  klasik reklamcı çekallıklarından biri daha. tamam, fotoşopunan kelleştirdiğin herifi eşine dostuna rezil ettin, mahallede lakabının ibişe çıkmasına da neden oldun, saygı duyuyorum. bu kadar bariz s.k beni, saygı duyarım, ama senin sinsiliğin bununla bitmiyor ki, man. ulan kelleştirdiğin herifin "önceki" resmine bakıyorum, kirli sakal, terden yapış yapış surat, ekoseli oduncu gömleği içinde beyaz atlet falan, mel mel bakıyor kameraya. adam bir at tarafından iğfal edilmiş, kel olduğu içün. sıfatı bana bu mesajı veriyor. aaa, herifin saç ektirdikten "sonraki" haline bakıyorsun. takım elbiseyi giydirmişler, traş olunmuş, dıraş kolonyası bile çalmış. adam resmen; "haha. attan intikamımı almaya gidiyorum." diyor. ya da ben altılıya fazla gaptırdım bu ara.

  fotoşop kurnazlığı bununla da bitmiyor. dur bakayım, google'da buna benzer resme rastlayacaz mı diyerekten, "kellik" deyu arattım. bir saç ekim merkezi sitesinde, nuri alço'nun tecavüz etmesine saniyeler kala çekilmiş bir kel resmini koymuşlar, "önceki" babında. saç ekiminden "sonraki" haline bakıyorsun, surat pürüzsüz parlıyor ve yeminle koskoca herife pembe ruj sürmüşler lan. "kel iken, içkiye ilacı siz atarsınız. saç ektirirseniz, içkisine ilaç atılan siz olursunuz." mu demek istiyorlar anlamadım ki?

  dilki bunlar dilki...
  18 ... vaudeville for vendetta
 5. 5.
  saç ekim merkezinin iş ilanından anlaşılabilecek kurnazlıktlr: "saç ekim merkezine photoshop bilen eleman aranıyor "
  ... thelastpatriot
 6. 6.
  photoshop programı açılır, kelleştirilecek resim açılır ve ardından tools kısmından clone stamp seçilir, resimde cilt kısmından alt tuşu ile tıklanarak kopya alınır ve saçlı bölgeye tıklanır. daha gerçekçi bir çözüm isteniyorsa healing brush kullanılır ve az önceki işlem tekrar uygulanır. işte budur saç ekim merkezlerinin photoshop kurnazlığı.
  ... yok thevénin nalı