bugün

gazoz yapıldılar.
slogandan yola çıkalım: "on yüz bin milyon baloncuk"
zira bu kadar balon ancak sabunla olur.
eveeet. şimdi herşey yerine oturmaya başladıı.
(bkz: tuvalet kağıdı yapılan yahudilere ne oldu)
(bkz: sabun)
31 malzeme oldu, köpük partisinde köpük oldu. *
s.kimize, t.aşağımıza köpük oldular.
(bkz: daha ne olsun)
dünyanın en hijyene yönelik sabunları olarak, üstün alman ırkının beğenisine sunulduğu yönünde gelen bilgiler var. ayrıca patronun intiharı ile fabrikanın kapandığı yönünde bilgiler var. tekrar üretilmemiş olması sebebi bu olsa gerek.
"sabuna ne oldu?" diye sorulursa daha mantıklı bir emel peşinde olacağımız sorunsaldır.
inanılmaz korkular yaşayıp, büyük acılar çekerek ölmüş insanların bile arkalarından espri yapabilecek karakterde insanlarla aynı ülkede yaşadığımı göstermiştir bana.
ne diyim ki, harikasınız.
(bkz: ırkçılığı bambaşka bir boyuta taşımak)
(bkz: sabun beyinli yazarlar)
herkesin kafa yordugu sorunsaldir.

parmak izi programinin konseptinde inceleyelim bakalim ne olmus;
cik cicicik cik cik *

haci sakir: dogru yolu bulup musluman oldu, sunnet edildi ve iki kere hacca gitti. ayak-kaide yi kurdu, pek cok muridi var.

duru: turkiye ye sigindi, xxp sivas milletvekili adayi oldu, neoniyazilerce turkiye de de bulunup deterjan yapildi.

dove: italyan mangasi altinda yasamaktan bunaldi, intihar icin kuvete atladi. kendisini gormeyen ve uzerine basan martinéz i dusurup gotune kacti.
insanda bulunan aminoasitler-proteinler suyla köpürmez sabun yapımında canlı türlerinden sadece mavi balina yağı kullanılır gibi söylemler vardır. dolayısıyla ortada yahudiden yapılmış sabun falan yoktur.
şu an filistin'de yaşanan neyse, o zaman yaşanan da oydu.
kanı kanla temizlemeyi bir halt sanan zayıf beyinlerin sorunudur.
biz ölüp toprağa karışacağız. sonra topraktan çiçek olacağız. belki de o çiçeğe konan arı, sabun yapılan yahudiler olacak.*
bu ne lan? anlayamıyorum ki ben insanların geyik sınırlarını. 31'e malzeme oldu diyenler bile varya, şapka çıkarıyorum.
sabun yapılan yahudiler nihayetinde suyla buluşmuşlardır.
mis gibi kokan bir sabun. efendim bu yahudiler su ile buluşup logara akmıştır logardan şehir atık su merkezine gitmişlerdir ordan toprağa bırakılmışlardır ve bir çiçekte can bulmuşlardır, o çiçeğe bir arı konmuştur, o arı kovanına bal götürmüştür ve insanlar o balı alıp yemiştir. o balı yiyen insan sıçmıştır, tekrar logara ve şehir atık merkezine .....
(bkz: eriyip bitmek)
dağa kaçtı dağ nerde inek içti inek nerde kurbanda kestik.
köpük oldular.
(bkz: sabun yapılan yahudilere ne oldu sorunsalı)
(bkz: köpük)
o sabunla yıkanan insanlara ne oldu sorusunu akla getirir.

düdüt:şizofren, uyuz, yahudi gribi vs.
nazi almanyası hakkındaki en büyük mitlerden biri ile alakalı sorunsaldır.

şimdi kitap okumayan, her bir boku televizyondan öğrenen gençlik; sıkı durun. size bir sürprizim var: naziler yahudileri sabun yapmadı.

ulan israilli yad vashem komitesi bile bunun yalan olduğunu belirtti. hala mal gibi "yahudilerden sabun yaptılar" diye sayıklamak nedendir?
hiçbir şey olmadı çünkü tek bir yahudi bile sabun yapılmadı şeklinde cevabı bir yerlerde hazır olan çakma sorunsaldır.
yahudiler sabun da olmadı şampuan da. hatta yahudi soykırımı da olmadı. yahudilerin uydurması bunlar.
(bkz: iyi oldu iyiii)
bir nebze temizlenip arınmalarına yardımcı olabilmişlerse ne mutlu almanlara.