1. 19.
    Okurken içimden " oha" dedim. Bu kadar nefret abartı olmuş.
    4 ... gece yarisi o persembe
  2. 18.
    Bu sweet midir tişört müdür nedir eğer attığı fotolar kendininse baya taş duruyo teyze meyze değil erik gibi allah sahibine bağışlasın gözümüz yok yanlış anlaşılmasın.
    -1 ... mavrothalassa
  3. 17.
    (bkz: sweet but psycho)
    40 telalık pijamadan 2 telalık sabunamı geçtin o yazdığın köylü kızı edalarındakı mesajları silecek kadar sanal bir soytarısın sen tekrar ediyorum seni öğretmen yapanın anasını avradını s.ikim k.odumun kezbanı.
    2 -3 ... bozarmi sandin acilar
  4. 16.
    bok kokan sözlük kezbanları ve sabunu varoşluk emaresi olarak gören kapitalizm ürünü neslin gerizekalı çocuklarından fersah fersah ileridedir bu teyzeler. ha bu arada 30 yaşıma 3 sene kaldı, 0-6 yaş bandı için teyze olduğum doğrudur.
    3 ... hurmuzunsekizincikocasi
  5. 15.
    La bu teyzeler size ne etti kardaşım?

Yine dolamışsınız dilinize. E tabi, dil uzun olunca, oluyor öyle.

Bak, 2 gün sonra bayram var. O zaman gelir öpersiniz ellerini onlar da cebinize bikaç lira koyarlar internet paketinizi yeniler, insta snapçük falan takılırsınız çılgınca ama şimdi Bi rahat bırakın e mi yavrum?

Hadi bakayım.
    1 ... less conversation
  6. 14.
    ter kokmalarından iyidir. mis gibi sabun kokarlar. yanlız teyze diyince niye kızmışlar anlamadım 30 yaşındaki kız teyzedir erkekte amca. bunda kızacak ne var. yaşlandınız artık genç değil orta yaşşınız birde teyze olsanız ne olacak evde kalsanız. ama siz buna kızarsanız burdan yürürler.

edit: teyzeler sizi savundum niye eksilediniz. banada amca diyorlar kızıyor muyum. kendinizle biraz barışık olun.
    -5 ... minmimeranim
  7. 13.
    Sabunla hazır kıta bekliyor, yokluğu bu kadar belli etmeyeydin iyiydi.
    ... hopkins
  8. 12.
    Ulan dev aynası sen nelere kadirsin.

Kız kendini ups boobss sanıyor.

Mum kokulu kadınlar ayrıdır.

Şaka gibi.
    4 -5 ... sanal ses
  9. 11.
    Temiz olduklarına işaret. Miss gibi kokarlar.
    Ayrıca, Duru okyanus estisi sabununu tavsiye ederim.
    4 ... beyaz guvercin
  10. 10.
    sabun kokan sözlük teyzeleri

Selamınaleyk. Sanırım benden bahsediyorlar. En sevdiğim sabun bu duşta. Rossmandan 5 ay önce 2 TL ye almistim indirimde stokladim baya.

Bu arada şey demiş miydim Meral hanim squatli bir gotum kocaman memelerim var ve bütün sözlük erkekleri bana asiq. Belirtmeden gecemiycem. Kipssss.
    8 -7 ... sweet but psycho