bugün

aslında saymakla bitmez ama bir kaç unsur saymak gerekir: saç traşı, kendine özgü oyun stili.

tanım: sabri`yi sabri yapan unsurlardır.
bakışı.
1.35 boyu ile ona buna dayılanmasıdır, saçları ile karşısındakini hipnotize eder.*
(bkz: sabriyi sarbi yapan unsurlar)*
dağlar, taşlardır. onlar olmasa sabri nerelere şut çekicek. tabi arada sırada ayağı kayıyor top kaleyi buluyor ama istisnalar kaideyi bozmazmış.
adinin sabri olmasi.
topa vurması (bkz: ama topun nereye gitmesi)
uçabilmesi. şahidi bile var.
edüt: sadri bey'le aynı ekolden, ondan şeyettim.
saçlarının alnını sarması ve taramaya gerek olmadan, doğal bir şekilde; 1 numarada da, 3 numarada da ortadan ikiye ayrılmasıdır. hatta şudur sarbi sarıoğlunu sarbi sarıoğlu yapan

http://resimler.haberler....le-yollarini-ayirdi_o.jpg
saçları.

tek etken saçlarıdır. alnı yok olma tehlikesi ile karşı karşıya. bende öyle saç olsa ben de dağa taşa top atarım, önüme bakmaksızın koşarım. run sabri run!
saçları, kaleyi düşünmesi, kendine çalım atması.
yillardir ayni fiziki ozelliklere sahip olmasi ve buyumemesi.
yıl boyu kendince çalım ve şut denemeleri yapması, bunlardan sadece bir ya da birkaçının adam gibi gerçekleşmesi ve sonucunda mükemmel futbolcu olması.

ve tabiki saçları.
karadenizli olması.
kaşları.
gözleri.
saçları.
çektiği şutları dağlara taşlara ithaf etmesi.

(bkz: sabri ile dağlara taşlara)
samiyende ne açıda olursa olsun topu hep eski açığa vurması.hagi kornerden gol atardı idmanlarda sabri de her açıdan eski açığa vuruyor topu,yani sabri de bir nevi illüzyonist efendim.

(bkz: sihirbaz sabri)
şutu taca gittikten sonraki tepkisi.
bize " yinemi, ahh sabri " dedirten unsurlardır.
taca giden topa fake atması, şuursuzca koşup seyirciye orta açması, kaybettiği topu gurur yapıp kavga çıkartması.

biz seni böyle kabullendik sabri. biraz içimize otursada.
kendisine dil uzatanlara attığı gollerle koyduğu kapaklardır. bu akşamda bunu göstermiştir.
alnında çıkan saçları ile hede hödö, hadi lan ordan, yeter be farklı bir şey söyleyin amınakoyım.
her gün her idmandan sonra 200 şut çekmesi.
futbolu, stili, imajı, yediği yemek, konuşması, dayılanması, duran topları kullanması bunların hepsi sabri'nin farkının olduğu unsurlardır.
beyninin verdiği emirlere ayağının artistlik yapması ve sonucunda topun taca gitmesi. *
mütiş top tekniği ve tabiki akıl dolu vücut çalımları..
güncel Önemli Başlıklar