bugün

milli takımımızın içler acısı durumunun hali hazırda şeysi. başlığa bakıp da sürekli sabriyi eleştireceğimi atıp tutacağımı da sanmayın.
koyu bir fenerbahçe taraftarıyım.-durun amk. hemen vurmayın- şuhela gözlerle bakan ümit özat a zamanında nasıl katlandıysak sol bek yoksunluğundan, şimdi de sabri ye muhtacız. aslında değiliz amna koyum; gökhan gönül varken, hamit altıntop varken ne gerek sabri nin oraya montesi? hatta varya koysan oraya necip uysalı şerefsizim oynamazsa.

en çok da galatasaray a acıyorum, adamlar sırf mücadeleci diye 1o yıldır takımda tutuyor. sabri kaç yaşında bilmiyorum da, öyle bir tipi var ki az sonra arabanın alarmını öttürüp kaçacak veletlere benziyor amk.

garip ama; hal böyleyken bu adama nefret hissi hiç uyanmadı içimde. sevimli bir tipi var keratanın, saçlarını ya kendi kesiyor ya da 7 yaşından beri gittiği berberi halen bırakamadı. şöyle de bişey var, içimizden biri gibi, sanki bu adamla mahalle maçlarında oynamıştık küçükken, bir daha pas vermez de kaleye şut çekersen oyundan çıkartırım seni demiştik. ne biliyim böyle bağırıp çağıracaksın adam da usul usul yapacak, öyle de bir tip...

seviyorum sabriyi aslında içten içe lan, çabalıyor bişeyler yapmak için. lisede çok çalışırdım ama kafam geometriye pek basmazdı, bi kere 70 alıp ygs türkiye birincisi gibi sevinmişliğim de var. sabri de elinden gelenin en iyisini vermek istiyor, kimi zaman nokta paslar atıyor ağzım açık kalıyor. kendimden bişeyler buldum sanırım sabri sende...

bişeyler yapmak için götünü yırtan, çaba sarfeden insanı takdir edeceksiniz canım kardeşlerim. onun için sabriye orospu çocuğu diyen karşısında beni bulur.ha küfürüm geldi diyorusanız ve küfredecek birini arıyorsanız adres belli: oğuz çetin ve saz arkadaşları...

ben işletme okudum, çok çalıştım ama o dönem mat2 denen şeyi beceremediğimden işletme okudum. elimden geleni yaptım ama; trigonometri ye kafa basmayınca basmıyor işte. ne biliyim trigonometriden de anlasam hukuk okurdum heralde ama; olmayınca olmuyor, zorlamayacaksın. bu durum nefes alan her canlı içi geçerlidir, başarlı olduğumuz gibi başarısız noktalarımız da elbet var. sabri iyi çocuk, efendi çocuk amma ve lakin olmuyor işte, adam milli takımında oynayacak yeterlilikte değil. ben oğuz çetin in yerinde olsam bütün maçların 18 kişilik kadrosuna koyarım, ama 11'e ıı ıh. olmaz kardeşim.

dikkatinizi şey ettsiyse hiddink ten hiç bahsetmedim, yıllık 6 milyon öro aldığın söyleniyor. haram zıkkım olsun o paraya 0,00001 kuruşluk vergilerim dahilse. löw 2-0 öndeyken atak yediğinde kıçını yırtıyor, bizim efendi bey istifini bozmuyor. *
son olarak bir video paylaşacağım sabriyi konu alan, ilk izlediğimde çok güldüm sonra hüzünlendim. http://www.youtube.com/watch?v=4agE9uXPHiA
Sabri'nin pas atamamakla beraber yaptigi en iyi seylerden biridir.
sabri nin sözlüğe katkılarından biridir.