bugün

(bkz: Top nasıl oynanır)
ileri derece vuruş teknikleri.
futbolun kalınlıkları.
(bkz: bir kazmanın el kitabı)
bir atan alır hikayesi.
Gol filminden esinlenerek. Aut.
bir top uzay'a nasıl gönderilir? veya sabri harikalar diyarında. gibi.
''benimki düpedüz vurgun sayılır.''
bir kale, bir top ve bir oyuncu.
tribünlere top gönderme sanatı yazan: sabri sarıoğlu

kitap yorumları;

stephen king: inanılmaz, sansasyonel, rasyonel ve bir o kadar da soyut, gerçek hayatta böyle birinin yaşadığını düşünmek gerçekten sıradışı olurdu.

sabri: lannn!..
sabricik.
futbol ve beklenti

http://www.google.com.tr/...;ved=1t:429,r:6,s:0,i:110
tribün nasıl topa gönderilir?
messi futboluna bir tepki olarak geliştirdiği futbol anlayışını; ''ben halkın futbolunu oynuyorum messi futboluyla elitlere hitab ediyor halka inemiyor'' şeklinde ifade ettiği ''nasıl ölümcül bir futbolcuya dönüşülür'' kitabı türkiyede ilk yayınlandığında oldukça ilgi görüp pek çok yabancı dile çevrildi. gördüğü aşırı ilgi üzerine uluslar arası baskı yapılmasına karar verilmiş ve içindeki fikirler basitleştirilip yapılan yerel göndermeler için 30 sayfalık açıklamalar kısmı eklenerek basitleştirilmiş olarak baskıya verildi. böylece kitap ''how to become a deadly football player'' adıyla uluslar arası baskısını 2025 te yaptı. kitap dünya genelinde tüm futbolseverlerin futbola bir süre ara vermesine sebep olmuştur. akıllara durgunluk veren anlaşılması güç fikirlerle dolu olan bu kitap her durumda takdire şayan olmayı hakeder nitelikte olup kandine özgü bir espiri anlayışı geliştirmiş, okuyucusunu ağlamaklı olmakla kahkahalarla gülmek arasında bırakmıştır. ilk zamanlarda kitap arjantinde yasaklanmış iki yıl suren mücadelenin ardından 2027 de arjantinde ilk baskısını yapmıştır. Lionel Messi kitabı okumuş ancak kitabın konusunun ne olduğundan bir türlü emin olamadığını söylemiştir. 2030 yılında klasikler arasına girdi gözüyle bakılan kitap fenomene dönüşmüş. kitaptaki fikirleri açıklamak için ''yeni başlayanlar için sabri'', ''30 dk da sabri futbolu'' ve ''100 soruda sabri'' gibi açıklayıcı kitaplar yazılmış ve her biri yayınlandıkları dönemlerde best seller olmuşlardır.
Adını sabri koydum topun uzay yolu.
Kaleye herkes atar.
kuşlar ve ben.
3 adımda tribünleri topa tutmak.
topa ay mitta lisan.
5 milyon euro luk servetimi nasıl kazandım?
"ben en çok tribünü sevdim".
"gol olasılık klavuzu".
(bkz: Nasıl atamadım)
Kendi kaleminden sabri sarioğlu.
halkın futbolu.
bir şutta iki aut.
10 şutta 12 aut.