bugün

Bugün galatasaray tarafından sözleşmesi yıllık 1.250.000 dolar + maç başı primi şeklinde 2 yıl uzatılınca ortaya çıkan durum. Ayrıca şöyle de iki başlık mevcut:
(bkz: sabri sarıoğlu nun futboldan para kazanması)
(bkz: esra erol un ayda 140 bin lira kazanması)
(bkz: bu dünyanın bir sınav dünyası olması)
bu konuyu açanın soluk alıp verebilen bi insan olmasından daha şaşırtıcı değildir..
Zenginin parasının yine züğürdün çenesini yorması olayıdır.
zenginin parası züğürdün parmaklarını yorarmış.
kolay ve adil olmayan parayı kolay ve adilmiş gibi kazanan onca insandan sadece birinin kazandığı paradır.

futbola gönül vermiş boş kafalı dostlarımızın sayesinde kazanılmış ve kazanılmakta olan paradır.
uzman doktorun bir yılda kazanabileceği parayı(o da profsa) 1 ayda kazanmasıdır.
halı sahada sabri'nin yaptıklarını yapsam beni sokmazlar oraya. ama sabri 100 bin dolar alsın. adaletini dünya!
Sabriyi severim iyi bir Galatasaraylıdır ama yinede adaletini sikim dünya demekten başka bir şey gelmiyor elimden.
yaw harbi gerizekalı çıktı bizim millet

kişinin kazancını sadece kendi meslek grubuyla değerlendirebilirsin

doktorla futbolcuyu nasıl karşılaştırısın sen yaw?

zeki misin sen şimdi?
Neyin hesabı olduğunu bilemediğim iştir. yani sen de o adam gibi haftada bir, bazen iki maça çık, 90 dakika boyunca koş, terini akıt, lifin atsın, aşil tendonuna darbe ye, dirseklerin en bi profesyonelini ye, sonra otur yorum yap. anlamıyorum ki millet neyin peşindedir, sanki sabri birinin hakkını yiyor. hayır, sabri yerine galatasaray'da ben sağbek oynarım diyen biri var mı aramızda? e neyin geyiğidir bu o zaman? sabri 100 bin kazanıyormuş, e kazansın. sen de kendi işinde ne paralar kazanıyorsun, kimseler soruyor mu sana bunu hakediyor musun etmiyor musun diye? belki de tüm mesain boyunca mal mal yatıp sabit bir ücret alıyorsun, medya önünde değilsin ya, salla mına koyim.

not: beşiktaşlıyım. adettendir.