bugün

evvela

(bkz: sabri sarioglu nun frikik kullanmasi)

sabri frikik kullanırken gerçekten heyecanlanabilen insandır, hayata dair her zaman bir umudu vardır, optimisttir, gıpta edilir, imrenilir.
atılan şut direkt olarak kaleye gitmeyecektir elbette fakat gol olması için bazı ihtimalleri göz önünde bulunduran insandır.

-baraja çarpıp kaleye gider,
-rüzgarda yön değiştirip kaleye gider,
-lavuk kaleci auta giden şuta atlayıp kendi kalesine düşer(!).
Tribündeki herhangi bir adamdır. Topun ne tarafa gideceği belli değildir.
arkadaki top toplayıcı. top kendisine çarpmasın diye sakınır, koşarken heyecanlanır ama top yine de ona çarpar.
insan değilde, hani o kale arkasında duran polis köpekleri varya hah işte onlar heyecanlanır, şu kamil topu buraya atsada biraz oynasak diye .
dağlarda taşlarda ikamet ediyordur.
sabri firikik kullanamazki atmayı beceremez.
ben cogu kez gordum sahada gezip tozuyor.kendiyle topu gezdiriyor pas verme gibi bi erdemi maalesef yok.
ben atacam
ben atacam diyip diyip kıvranıyor
barostan firikikleri ben atayımmı abi diyo baros da veriyor ama kaleyi goremyen sabri kale yerine tribünlere
şuttttt

ana kafa göz gitti. *

heyecanlabilen sevircinin futbol bilgisinden süphe ederim.

sabri frikik kullanacak ana glmü oluyo galiba olacak

ana attı da giriyo top da kaleye gidiyo

vallaha bu kez gol gibi

sutttttttt

ve
gol degil.
Topun çok küçük bir ihtimal dahi olsa tribünlere gitmeyeceğini düşünen ve sonunda yanılan insandır.**
sabri'yle, sabri'nin frikikleriyle tanışmamış insandır.
bir mucizeye tanık olacağını düşündüğü içindir o..
13 ocak 2009 sabri nin frikik golu atmasi olayını ciddiye almış insandır.
eger arkadasla ''topu stattan dışarı mı göndercek, yoksa tribunlerde mi kalacak'' diye iddaaya girmişseniz gerçekleşmesi muhtemel eylem.
hayata dair umut veren detaylar'ı her zaman görebilen insandır.

frikiği kullanan sabri de olsa, hep bir ümidi vardır bu insanın, gol olmasa bile, belki çok az farkla taca, belki direği yalayarak, kaleciyi pandikleyerek auta çıkacak olan topa, meraklı gözlerini diker ama sonuç; sabri tüm hayallerini, ümitlerini ziker.
kuşları düşünen hayvan severlerdir.
boş bir umuda tutunan insandır. ama heyecandır, geçer. hem de hemen.
sabri'nin 27 eylül 2006'daki liverpool-galatasaray şampiyonlar ligi maçında çektiği frikiğin kavisli bir şekilde kaleye yönelip direkten dönmesi sonucu heyecanlanan insandır. * *
galatasaray adının olduğu her yerde umut vardır düşüncesiyle hareket eden biri olarak benim bile yapmadığım davranış. bu kadar optimistlik olsa olsa polyannacılık olur lan.
"en azında aut olmadı taç kullancaklar. baskı yapıp topu alabiliriz" derse bir de üstüne dayak atılmalıdır.
spiker: top sabride şimdi, hocam nolur?
r.dilmen: gol olmaz.
(bkz: ben sabrinin frikikten gol atma ihtimalini sevdim)
frikik atılırken topun barajın üstünden aşmama ihtimalini azda olsa düşünen frikik barajındaki futbolcu.bu ihtimal 100 de 1
(bkz: kaldı mı öyle insanlar)
belki kornere gider diye ümit eden insandır.
top bir tarafına gelecek de bir yeri kırılacak diye heyecanlanan insandır.
topun kendisine gelebilme ihtimalini hesaplayan adamdır.
mecidiyeköyün herhangi bir yerinde bulunan adamdır.
hatta ve hatta ekran başındaki adamdır.**
stadyum dışında işini yapan ve maçı radyodan duyan köfteci, sosisci, kokoreçci ve bilimum ekmek arası bir şey işi yapanların top bize gelecek diye beklemesidir. maç istanbul'da oynanıyorsa şayet martıların olayı bir yerden haber alıp kendi aralarında kırmızı alarm vermesidir.
canını seven kaçsın sabri frikik vuruyor.*