1. ?.
  hayallerimi süsleyen müthiş defans hattı, maginot hattı, aşılmaz kale.
  1 -4 ... francescoli
 2. ?.
  "eger bu defans kasımpaşada olsun şampiyonlar liginde ceyrek final oynamassa adam deilim" diyesi gelsede insanın cok da uçmamak lazım.bu defans hattı takımı küme düşürür.
  2 ... kufurbaz newton
 3. ?.
  al birini vur otekine topculari.
  1 ... mr baron
 4. ?.
  (bkz: kazma-kürek-kalas-odun)
  11 ... azelll
 5. ?.
  çok iyi bir dörtlü olabileceğini düşündüğüm savunma hattı. tabi okey için.
  3 -1 ... lefter bartu de souza
 6. 1.
  sabri yi ayrı bir yeri koyarım arkadaş. sırf galatasaraylı olduğumdan değil. bu adam takımı için elinden gelenin en fazlasını, hatta dahasını bile yapan bir adam.neden sözlüklerde yerden yere vuruluyor anlayabilmiş değilim hala. tamam 2 sene öncesine kadar belki galatasaray da oynamasına karşıydım ben de. ammavelakin düzeldi bu adam artık. belki de takımda en çok koşan , en çok mücadele eden adam sabridir. vücut çalımlarında ne kadar başarılı olduğunu saidou ya attığı çalımla da gördük zaten * . hele o üçlü çektirmesi yok mu sahanın ortasına geçerek ? orgazm oluyorum şerefsizim.
  1 -1 ... pause break
 7. 2.
  bir maç oynayıp iki maç oynayamayacak defans dörtlüsü.

  baki her maç atılır, deniz her maç gol attırır kendi kalesine taraftar döver, ibrahim üzülmez kafası önde koşar ama duramaz reklam panolarına çarpar ağır yaralanır, sabri ise babası çağırır gel fırında ekmeklere bak diye...
  2 ... kukembles
 8. 3.
  sabri sarıoğlu - 31 kez a milli
  deniz barış - 25 kez a milli
  baki mercimek - 1 kez a milli
  ibrahim üzülmez - 37 kez a milli

  dalga mı geçiyorsunuz? bu defans hattı süper ligdeki en az 10 takımın hayalini süsler.
  4 -2 ... t bag
 9. 4.
  birlikte oynayınca ne olacağı belli olmayan futbolculardır. belki de ilginç bir karışım olmasından dolayı çok başarılı olabilirler.*
  3 ... goktugbc
 10. 5.
  tiye almak için pek uç bir örnek olmamıştır, zira sabri ve ibrahim üzülmez sezon başından beri vasatın üzeri bir performans sergilemektedirler. özellikle sabri'nin kıymeti, sakat olduğu dönemde galatasaray taraftarınca daha iyi anlaşılmıştır.
  1 -1 ... dufresne