bugün

kapısına dayanıp bıçakla boğazı kesilesi sonra bıçağı götüne sokulası komşudur. uyutmadınız orospu çocukları sabah 6 da tamirat mı olur ?
şikayet edilirse para cezasina uğrayacaktır.
orospu çocuğudur. hayır yani başka açıklaması olamaz. bu kadar sert konuşmazdım ama bu tamiratı hafta içi sabahın köründe yapıyorsa konuşurum. işin trajikomik tarafı ise hiçbir apartman sakininin bu duruma ses çıkarmaması.

bu orospu çocuğu komşu, hafta içi koca iş makinasıyla, hemen duvarın dibinde yaptığı kazıyla uykumuzu sikiyor afiyetle. kendisi gömü arıyor bence. başka bi' açıklaması yon bunun çünkü. yakında eşe eşe magmaya ulaşacak. siktiğimin sokağını sims'e çevirdi.

hayır bu işi hafta sonu yapıp hafta içi boş bıraksalar tamam. hadi hafta içi öğleden sonra yapsın o da kabul. ama yok. bu ilkel adam hafta içi sabah 7'de başladığı eşme ve gürültü işlemine öğlen 12 de son veriyormuş. lan at kafası, madem tüm gün çalışmayacaksın, sen bu siktiğimin işine öğlen başlasana.

çok şey var daha söylenecek ama ne desen boş derler ya aynen öyle. o yüzden eyyorlamam bu kadar.
bu nasıl bir komşudur ki iş makinasıyla sağı solu kazdırsın, diye düşündürendir.
efendiliğinizi bozmamak için yanına gidip adıyla hitap edersiniz ama nafiledir:

kepler22b: hödö bey, sizinle biraz konuşabilir miyiz?
komşu bozması: rica ederim, kepler cim, bana kısaca ayı de.
Şimdi burada anlatsam dedikodu mu yapmış olurum bilmiyorum ama şu işi bilen birisi bana anlatsın arkadaş.

Ders çalışıyorum anasini satiyim. Sikeyim dersleri cok sinirliyim. Gece 3-4 e aralıklı saatlerle ders çalışıyorum. Sabah işim olduğunda ki haftanın 3 günü erkenden işe gitmem lazım. O günlerde 3 te yatıp 7 buçukta kalkıyorum. Kalan 2 gün de sabah 5 e kadar çalışıp 10 a kadar uyuyorum. Ders çalışmam lazım yani.

2 gündür 10 da kalkmam gerekirken sağolsun komşu evde tamirat yapıyor ya da yaptırıyor. Lan 8 de ne tamiri amk ya. Hastası var yaşlisi var ders çalışanı var. Tamam ev yaptirilmak durumunda kalinabilir. Lan o zaman yaptırmadan önce komşuları uyarsana be bok kafali. Biz de ona göre sabah uyuyalim ya da uyumayalim.

Neyse iki gündür matkap seslerine uyaniyorum. Halbuki alarm sesim horoz ötmesi. Uyku sersemligi telefonun alarmini kapatmaya çalışıyorum. Yandaki tamir yapan adam benim duvarda üst üste delikler açıyor terbiyesiz. Yatagin kenarındaki duvar amk. Bir an testere filmindeyiz sandım. Duvarı delip geçen matkap ucu şakaklarıma saplanacak falan sandım. Baktım dünkü tamirat son hızla devam ediyor. Lan rezidans inşaatında bu kadar ses olmaz yeminle. Duşa girip yatıştırim sandım bu kez. Tamirci adam az kalsin ortak duvari delip duşakabinin içine girecekti. Korkarak sabunlu şampuanli bir hâlde dışarı firladim. Sonra tekrar girdim duşa.

Çok sinirliyim iki gündür. Lan ne ders çalışabildim ne de işime kendimi verebildim.

şimdiki sorum nihat hatipoğluna gelsin, hocam ben ismimi vermek istemiyorum ama komşu sabahın köründe duvarima matkapla tecavüz ediyor. Evet kul hakkina girer mi bu durum?

Komşusu uyurken sabahın köründe evde tamirat yapan komşu bizden değildir ulan.