bugün

Bu sabah yaşadığım olaydır.

Bu sabah bayağı bir erken kalktım.dedim bi kahvaltı yapayım ekmek almaya gittim dışarıda hırtonun biri sabah saat 9da önümü kesti.neymiş para verecekmişin elinde bıçak sallıyor.biraz sakin olmaya çalıştım ibne de bıçak olunca biraz tırstım yine de para vermek istemedim kardeşim yürü git sabah sabah bela olma dedim.bu yine de ısrar etti sonra bana Salça oldu.tekme attı sonra olay başladı yumruk attım ben burnuna sert bir şekilde vurur vurmaz ses geldi zaten bu daha da hırçınlaştı.beni burada tanıyan olur millet hemen geldi noluyor diye? Bu kamilde korktu ben kimseyi 5-6 kişiyle dövecek birisi değilim bişey yok dememe rağmen kimse gitmedi.Ama o kamili bulacam birde küfür etti bana kimse anama küfür edemez ettirmem.
ulan aha bu sabah yaşadığımdır.

sokaktayım, kafa güzel. akşamdan kalmayım. elimde de emanet, sallıyorum n'olur n'olmaz. geceyi dışarıda geçirmişim amk illa ki korunmak farz yani... neyse baktım oğlanın teki kıvırta kıvırta yürüyor. normalde homofobik değilim ama ayar oldum birden öyle görünce. dedim şuna bi' salça olayım da adam olsun. gittim yanına dedim ''sökül''. baktım tırstı bu işte ''yok abi param valla ekmek almaya gidiyorum''. yazık çocuk ekmek almaya gidiyor amk... dedim ''dalga mı geçiyosun lan sökül ne var ne yok ver bütün paranı!''. baktım bu iyice tırsmaya başladı. belli olmasın diye de kardeşim mardeşim'li giderli konuşuyor. bi' koydum götüne tekmeyi... aha orada olay patladı işte. ulan kıvırtıyor dediğim bebe, bana bi' yumruk attı amk burnumu kırıyordu. çatlamış meğer, neyse. ben daha da sinirlendim tabii amk bu kim ki bana vuruyor?! tam saldırıyordum amk toplaştı 5-10 kişi tam sayamadım. işte küfür - kıyamet bi' galeyana geldi herkes. çocuk ''durun'' demese adamlar beni yatırıp sikecek amk çam dibine götürüp. zaten gördüm bir tanesi bıyığını dürüp dürüp duruyor amk adı kesin abbas'tır onun. tam bir abbas tipi vardı, cabbar da olabilir. benim adım da kamil bu arada. sonra bastım küfürü ana bacı ne varsa sövdüm, ağzıma gelen her küfrü ettim sonra da kaçtım amk.

koşa koşa hastaneye geldim. şimdi acil'den yazıyorum. burnum galiba kırılmış sözlük. o herifi görürsem çok pis yapacağım ama haberi olsun dürzünün. bir sözlükte yazarmış ama hangisi bilmiyorum. neyse, hemşire geldi...

edit: imla. ha bir de; hemşire çok çirkin amk. neyse.

edit2: @1 ile alakam yok tabii ki.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
(bkz: bırakın küçük enişteyi)
yumurta yerine yumruk yemekle son bulmuş vukudur.geçmiş olsun demek düşer bize.
(bkz: bokunu çıkarmak)
Süper bir duygu .

Denendi.
Otobüste kavga çok güzel. Kışın zeminin çamurlu olması otobüste herkesin birine kayıp değmesine neden olan olaydan doğan eylem..

Wuhuhuhuhuuuuuuuu.....

ahahahahahahahahaha.