bugün

modern!!! çağımızın hastalıklarındandır. başlıca semptomları kanguru kamburu oluşumu, götün helva kıvamnına gelip tabaklaşması, algıda sıçıcılık vs...... tedavisi ise yaşam tarzı yada meslek değişimidir. gidin don satın arkadaş...
gece yatağınıza girip gününüzü düşündüğünüzde "mecbur da değilim para da kazanmıyorum... peki bu işkenceyi kendime neden yapıyorum, midem bulanana kadar burada oturuyorum?" gibi çeşitli özeleştirileri sıralamanıza sebebiyet verir.
football manager 2009' un neden oldugu, ulkemiz 15 - 16 yas arasi gencligin favori aktivitesidir.

tuvalet ve annenin, bilgisayar manyagi oglu - kizinin acliktan olmediginden emin olmak icin getirdigi kurabiye vs. ile ara kesintilere ugrayabilir.
işi gücü olmayan insanın yaptığı durumdur.başından kalktıktan sonra vücüttaki bütün ağrıları tadarsınız.
eğer uygulanacak daha önemli bir iş yoksa, yapılacak en güzel aktivite.

tabii yine de suyunu çıkartmamak lazım.
coderlarin isidir.

(bkz: coder/#5897449)
bir de bacak bacak üstüne atılırsa pulmoner emboli riskinin artmasıyla her an ani krizle öbür dünyaya gidilebilecek durum.
uzun süreli yapıldığında, erkeklerde kısırlığa yol açabilecek eylem.
Çoğu kez yalnız kalındığı zaman ve dışarıda yapacak birşeyin olmadığı zaman yapılan eylem. Ancak bir süre sonra kişinin gözleri ağırmaya başlar, uykusu gelir ve kişi, kendi kendine 'keşke bu kadar takılmasaydım' gibi bir cümle kurabilir.
kendini ifade edebileceği, geliştirebileceği ve seveceği bir sosyal ortamı bulunmayan insanların kendini sanal ortamlarda ifade etmesi ve bunu yaparkende ortamın sanallığından şikayet etmesi durumudur.
eğer iş gereği değilse, kişinin asosyal olduğuna işarettir.
kıl dönmesine sebebiyet verebilir. genellikle masa başında çok oturan memurlar ve bankacılarda görülür. bu sebepten dolayı arada bir kalkıp yürümek en mantıklısıdır. *
göz bozuklukları, baş dönmesi, mide bulantısı, organ kaşıntısı gibi rahatsızlıklara neden olan durumdur.
yetiştirmeniz gereken raporlar varken birde üstüne üstülük mesajlarına cevap veremediğiniz için trip atan arkadaşlarınız varsa hayat daha da zordur.
gözün amına koyar, vücudu dirençsiz bırakır, sigara, kola, çay içerken vücudu piç edersinn, göğüsler sarkar, göbek çıkar, arada osurursun, basurda olursun otura otura, beynin sürekli ışığa odaklanmaktan gerizekalı bile olabilirsin ilerde.

sözün özü çok bilgisayar başında kalmayın, akıllı olun.
sonra "ben neden 150 kilo oldum" diye çemkirme ile sonuçlanır.
Okuldan dolayı yapılamayan durumdur.
Asosyal olma adayı insana verilen isme denmekte şu sıralar ayrıca kıl dönmesi olmak üzere ama farkında olmayandır.
2 gün sonra son vereceğim şey.
"Sabahtan akşama kadar otura otura göt büyüt" cümlesini anneme kullandıttıran eylem.
basur olmaya sebeplerden birisidir.
Eski bendir.

hayır o değil, eskiden kalkmaz istemezdim oyalanacak bir şey bulurdum illaki koskoca ucsuz bucaksız internet. tumblr da takılırdım yazı yazardım, sözlükte takılırdım. Şimdi hiçbiri zevk vermiyor, kitap bile okuyasım gelmiyor. Bi de kötüsü böyle evde yata yata malum yerleri büyütürken gezen tozan gününü gün edenleri görüp iyice bunalıma giriyorum. sözlük bana eğlence bul allahsız
meslek geregi bu eylemi gerceklestirenler vardir.
(bkz: bilgisayar programcısı)
Akşamdan sabaha kadar oturuyorum sonrası malum ağrılar başlıyor.
tamamen kafa yorar ben kendımden bılıyorum pc olmassa ben yokum ben olmassam pc yok.