1. 1.
  kültürsüz ve vasıfsız gençlerdir. sorumsuzluklarıyla ün yapmıştır bunlar. bildikleri tek şey kafe, bar, arkadaş ortamında yiemek ve içmektir. üniversite yıllarını bu şekilde bomboş ve lüzumsuzca geçirirler ne vatana ne millete yararları olur.
  not: bazı mallar kızdı. bana ne lan zaten? benimki kişisel görüş.
  9 -2 ... saskin ordek yavrusu
 2. 2.
  (bkz: liseliysek kime ne)
  6 ... engineering failure
 3. 3.
  sevmek bir kaç gün sürer, mesajlaşmak bir ömür zihniyetindeki gençlerdir.

  atılan mesajların sahibi değişir ama mesajlar değişmez.

  -günaydın.
  -nasılsın?
  -iyidir.
  -başka.
  -ee başka ne var ne yok?

  gibi mesajlar atılmaktadır ve faciadır. yapmayın yazıktır.
  3 ... february31st
 4. 4.
  ölümü erken olacak gençtir. o kadar radyasyona maruz kalınırsa bir güveç yoğurt bile kurtaramaz adamı.
  1 ... mrtnyc
 5. 5.
  geç cevap verdiğinde de baya sorun yaratan gençtir bu sanki 7/24 telefona yapışık yaşamak lazımmış gibi. Aç bir kitap oku, dergi oku, puzzle yap, arkadaşlarınla görüş, siyasete kafa yor, hobi edin.. Ama yok anca "nbr cnm" "ben de ii" "optm" yaz..
  1 -1 ... aristocrazia
 6. 6.
  kimseye dert olmayan gençlerdir. ama türkçe'yi insan gibi kullanmıyorlarsa onların ben amlarına koyayım. karakter sınırına takılacak şeylerde tamam birkaç harf eksik yazılabilir de, iki üç kelimelik mesajları "nse sn msglsn glba ii gclr .s.s" diye yazmak piçliktir. ibneler. iğreniyorum sizden.
  3 ... crazymafya
 7. 7.
  iphone sahibidir. 35 yaşında adamında aynı eylem içinde olduğuna şahit olmuşluğum vardır. bir el direksiyonda bir el telefonda bir göz yolda diğer göz telefonda mesajlaşır durur araba kullanıken bile.
  2 ... cileksultan
 8. 8.
  Gsm operatorlerinin kampayadan kampanyaya suruklediği gençlerdir. Aylık smslerini düzenli bir şekilde yapıp bitirmeyi denerler. mesajlaşılan kişi ya sevgilidir ya kankadır. Kısa süre içinde alışkanlık haline gelebilir tehlikelidir. başından geçen onemli onemsiz olayları sürekli sms yoluyla birilerine haber verme gereği hissettirir.
  ... jole reklamindaki cocuk
 9. 9.
  mesajlaşılan kişi sevgili ise, şüphesiz ki ayrılık yakındır.
  1 ... birak hocam ya
 10. 10.
  bir zamanlar avea hat almıştık sırf bunun için, çıt çıt çıt mesajlaşırdık dostlarlan.güzel günlerdi en azından telefonuna mesaj geldi mi arayan soran var mı diye baktığında bi toplu mesaja rastlardın.
  ... loliyana