1. 1.
  hava kirliliğinin sebep olduğu, genelde rutubeti fazla olan bölgelerde dayak yemiş gibi uyanmanın getirisidir. bazen desresyon belirtisi de olabilir. bioritmik kaymalar kişiyi sabahları günaydın denmez hale getirebilir. böyle durumlarda sinirli şahsı önce uzaktan çomakla dürtmek hayati önem taşır.
  ... portakalli irish cream
 2. 2.
  mutlu bir şekilde uyumuş olan bünyenin te anasının nikahındaki şeyleri anımsayarak uyanıp bünyeyi sinire boğması durumudur.

  hayır uyanırken, zihin kontrolün altında değilken, geceden de o sinir olduğun şeyi anımsatacak birşey yaşamamışken nasıl birden bire pörtleyiveriyor kardeşim bütün öfke uyandırıcı anılar?

  allahım, sen insanı yaratırken bir gün karşına bu model birşey çıkacağını tahmin etmiş miydin çok merak ediyorum. nasıl bişey yapmışın usta, hayretten dumura uğruyorum her fırsatta.
  pes diyorum ben pess.
  1 ... thelma
 3. 3.
  bazı sabahlar hassiktir diye gözümü açar vay amk yine geç kaldım diye söylenienirim. anlayacağıniz tek sorun gec kalmaktir.
  ... heterojen sivi sabun
 4. 4.
  gece rüyanda birini tam dövecekken bir anda uyanırsın o işte sabaha kadar sinir sebebidir.
  ... ascaris
 5. 5.
  yetersiz uykudan kaynaklanan bir durum.
  ... refulin
 6. 6.
  alışkanlık yapar.

  yemek yiyene kadar ben de hulk a dönüşüyorum.
  ... juparthe
 7. 7.
  normaldir.

  allahını seven söylesin, sabahın köründe işe ya da okula gitmek için sıcacık yatağından kalkan hangi insan evladı güne mutlu başlayabilir..

  akıl var, mantık var!!
  ... duzenli yazarim
 8. 8.
  Normal olan budur. Sabahlari super sonik uyanan insanlarin bizden sakladigi bise oldugu kesin dir. Yani hazine buldular da haberimiz mi yok ne bu nese sorarlar insana.
  ... 404error
 9. 9.
  allah-u teala tahmin etmez. herşeyi olmadan bilendir. olduğu anda da olandan haberdardır. saçmalayıp dinden cıkmağa gerek yok. Allah-u teala ya usta derken "cool" mu oluduğunu sanıyorsun?

  sinirlenmek şeytandandır gecesi gündüzü fark etmez. irade meselesi.
  1 ... kizgin penguen
 10. 10.
  Günaydın diyene cevap vermemek, çayı farkına varmadan bitirmek ve beraber geçecek birgünün ilk part'ı
  ... azara