1. 1129.
    Efsane yazar. iyi yazdın o kitapları reis. Severek okuyoruz.
    ... traveler of secret moments
  2. 1128.
    insan alıştığı, güzel bulduğu, kendine yakın bulduğu yerlerden ayrılırken sanki vücudunun bir kısmını orada bırakıyormuş gibi üzülür.
    3 -1 ... siyahtankoyu
  3. 1127.
    Sen sevgiline ne verebilirsin sanki? Kalbini mi? ikincisi ne? Gene mi o? Üçüncü ve dördüncüye de mi o? Atma be adaşım, kaç kalbin var senin?
    7 ... gecenist
  4. 1126.
    dişlerini ve yumruğunu sıktı, dudaklarını ısırdı; buna rağmen gözlerinden yanaklarına doğru iri damlalar yuvarlanmaya başladı. bu yaşlar bütün manzarayı örtüvermişlerdi. kollarının yeni ile gözlerini sildi. hayvanına atladı. bir kere daha dönüp geriye baktıktan ve ömrünün en korkunç senelerinin geçtiği bu kasabaya yumruğunu uzatıp tehdit eder gibi salladıktan sonra, atını ileriye, dağlara doğru sürdü. içindeki bütün yıkıntılara, bütün kederlere rağmen başını yere eğmek istemiyordu. matemini ortaya vurmadan tek başına yüklenecek ve yeni bir hayata doğru yürüyecekti.
    ... faruq abi
  5. 1125.
    Tesadüf seni önüme çıkarmasaydı, gene aynı şekilde, fakat her şeyden habersiz, yaşayıp gidecektim. Sen bana dünyada başka bir hayatın da mevcut olduğunu, benim bir de ruhum bulunduğunu öğrettin.
    5 -1 ... siyahtankoyu
  6. 1124.
    Halbuki konuşmaya ne kadar muhtacım. Her şeyi içinde boğmaya mecbur olmak,

Diri diri mezara kapanmaktan başka nedir?
    6 ... siyahtankoyu
  7. 1123.
    yeni kitabı ekim'de çıkıyormuş.
    -2 ... malice
  8. 1122.
    türkiye'de romancılık konusunda başı çeken yazarlardan birisidir.
    5 ... ama nasil sarhosum
  9. 1121.
    Hiç geçmeyen, hiç unutulmayan şeyler de var, beyefendi! Ölünceye kadar insanın sırtından atamayacağı şeyler de var...
    6 ... gecenist
  10. 1120.
    Nasıl kıyarlar lan böyle bir insana.
    Yazıklar olsun.
    3 ... insan olmaya ceyrek kala