bugün

03:00 sularında başlayıp, insanı deli edercesine her gece tekrar eden açlık hissidir.
amina koyim 1 aydır karı kız hayal edemiyorum yattığımda, tek hayalim sabahki kahvaltı oluyor. lan her gece rüyamda omlet var, patates kızartması var, makarna var..
bu gece de pastirmalı birşeyler olsa bari amk bari rüyada gözümüz doysun kendilerine..
isteyen olursa anında bira cips kola antep fıstığımı paylaştığım ortamımsı.
her gece olmaz ki diyerek kızdığım şey bu, böyle kokoreç olur ne bileyim ıslak hamburger olur midye dolma, midye tava, tantuni vs her şeyden çekiyor canım neyse ben bi buzdolabına gideyim sözlük.
önce bi' reddedilir.

bi' sigara yakarsın, 10. dakika ikinciyi yakarsın, kusana kadar yakarsın. olmayınca dönüp kraker cips ararsın, bulamazsan işte fena. gecenin zaten kaçı olmuş, saatlerdir aynı yerde oturup duruyorsun, uyuşmuşsun; beynin bulanmış. kim kalkıp yapacak yemek? büyük sıkıntı, çok büyük sıkıntı.
ekmek arası domates yaparak geçiştirmeye çalıştırdığım hede. ama geçmedi sözlük, geçiremedim.
ekmek arası kavurma ile geçiştirilen durum. biraz da peynir. biraz ağır belki ama uyumak yok bu gece.
Çerez abur cuburdam daha fazlasını ister bünye o anlarda. Şöyle bi' mantı olsaydı yeseydik iyiydi...
(bkz: ekmek arasi kuru fasulye yemek)

hem üşengeçlikten kaynaklanan durum. hem aç olan mideyi doyurmak.
klasik bir durumdur, ben şahsen her gün bu durum için bakkal amcadan 2 3 bisküvi alıyorum.
midede oluşan eziklik hissiye gelen açlık hissidir.* (bkz: gurul gurul)
Canımın kısır, peynirli börek, zeytinyağlı sarma istemesini sağlayan histir. Sanırım benim en kısa zamanda anneme bi gün yaptirmam lazim.
bol yağlı bir şeyler yiyin, yatın da biraz kilo alın arkadaşlar.
hafif hafif midenin oynaşmasıyla olur. evet.
Kokorec ve cigkofteyle bastirilmistir.
Bastırılmadığında en iyi kilo alma yöntemidir. Şiddetle o hissi öldürmenizi öneririm.
bende hep olan bir durumdur. özel bir vakti de yoktur. seviyorum yemek yemeyi. şimdi bir börek olacaktı ki...
Doğmamış çocuklarımın rızkını yiyorum.
Keşke başlığı görmiyeydim be. Acıktım.