1. 10.
  Bu saate kadar uyumadım. Bakacağız artık.
  2 ... patateskiz
 2. 11.
  Bu konuyu saat 22.00 de ellerimi yıkarken düşündüm sanırım genetik. çünkü bebişimde de aynı olay var kesinlikle 03.00 04.00 den önce uyumuyor. Anne babasından az uyuyan bebek olabilirmi bir de o kollar baş sağa sola hoppa hoppa oynamaz mı. nasıl bir enerji var.

  Muhtemelen atalarımız herkes fosur fosur uyurken gece nöbet tutuyor, gecenin sessizliğinde kafa dinliyordu. 23.00-02.00 de salgılandığı söylenen Melatonin için 04.00 05.00 gibi yatarken göz bandı takıyorum daha derin uyuyorum ama Melatonin yine salgılanıyormu bilmiyorum.

  Nadiren de olsa hafta sonlarında günleri uykusuz birleştirdiğim olur. Hiç uyumadan uyumuş gibi normal hayata devam edip sonraki günlerde de normal uykuyla devam etmek.

  Birde bunun tersini görüyorum uyanık olduğu halde tam uyanmamış insanlar, şalter inmiş, kafa basmıyor, gözler açık, bilinçli bilinçsiz yürüyor, konuşuyor ama algılar kapalı, beyin basit işlerin ötesinde stand by modunda geziyor. Multitasking herkese göre değil bazen artarda 2 soru sordun hangisini cevaplayayım diye söyleniyorlar.
  1 ... ohanesyon
 3. 11.
  işsiz insandır.
  4 ... cigd3m
 4. 12.
  Saatlerdir aynı şeyleri düşündüğü halde, gene de bir çözüm bulamayacaktır. Çünkü o çözüm, beklediği an gelmez. En dikkatsiz olduğu an gözünün önünden kaçıp gider.
  1 ... ortamlarin suratsizi
 5. 13.
  Tatillerin başladığı ilk gece dönüştüğüm insandır. Beynim kendini tatillere göre ayarlıyor gibi. istersem sabah 5 te kalkmış olayım, ertesi gün tatilse sabaha kadar oturabilirim.
  4 ... winnie the teletabi